Nela Šandová: Dárcovská výzva pro projekt Zaměstnání osob s handicapem - Café AdAstra

Oslava 30. narozenin pro Café AdAstra

vybíráme od 7.8.2020
11 400 Kč
vybráno 163 % z 7 000 Kč

přispělo

42 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Připijte si se mnou k mým 30. narozeninám a podpořme společně zaměstnance Café AdAstra
Ahoj rodino a kamarádi, 
 
někteří z vás ví, že 7. srpna 2020 slavím své 30. narozeniny, pro jiné to dost možná bude velký šok.

Chvíli jsem přemýšlela nad tím, že se letos konečně hecnu a uspořádám větší oslavu narozenin, jenže kdo z vás mě zná lépe, ví, že velké akce nejsou nic pro mě. Ale neoslavit tento významný den vůbec by mi přišlo líto. Proto jsem se rozhodla, že svoji dnešní oslavu pojmu trošku jinak.

Kdybych nebyla srábek a skrytý asociál, tak bych ji určitě udělala v super podniku, kterým je Café AdAstra. Nejenom, že se jedná o moc sympatické místo, kousek od pražské náplavky s krásnou atmosférou, ale hlavně tam pracuje příjemný a milý personál!

Kavárnu provozuje obecně prospěšná společnost Zajíček na koni a pracují v ní lidé s mentálním handicapem.
V letošním roce kavárna čelila hned několika velkým překážkám. Po tom co musela být zavřená z důvodu koronaviru, byla navíc v květnu vykradena.

Pojďte si se mnou dneska online připít na ty moje kulatiny. Výhod to má hned několik: můžeme začít už ráno, virtuální kocovina nebolí a společně tím pomůžeme dobré věci. Alternativu mám pro těhotné i abstinenty.

Abych Vám usnadnila výběr, rovnou jsem předvybrala své tamní oblíbence, a protože většině z nás se nedaří chodit jen na jedno, začneme rovnou na pivech dvou. Pro darování jsem si dovolila ceny zaokrouhlit. Darovat můžete i jinou částku.

2 PIVA / DOMÁCÍ LIMONÁDA = 100,-
PIVO A PANÁK GINU / 2 DOMÁCÍ LIMONÁDY = 150,-
2 PANÁKY = 200,-
PIVO A VEČEŘE = 300,-


Předem moc děkuji všem z vás, kteří mi dnes pomůžete překonat tuhle moji narozeninovou překážku, abych i já mohla pokračovat dále ke hvězdám.
Společně tak přispějeme sbírce pro skvělou kavárnu.

MOC VÁM DĚKUJI A NA ZDRAVÍ!
Nela

 
P.S.: Doufám, že na pivu se potkáme brzy i osobně :)

Klub přátel Zajíčka na koni, z.s.
V kavárně Café AdAstra pracují lidé s tělesným, mentálním či socio-kulturním handicapem, kteří nemají uplatnění na běžném trhu práce a většinou své místo nemohou najít ani na chráněných pracovištích. Cílem projektu je vytvoření pracovních míst, vytvoření přirozeného prostředí, kde se spolu potkávají a pracují lidé s handicapem a ti, kteří žádný handicap nemají. Možnost zaměstnání osob s handicapem v kavárně podporuje rozvoj jejich pracovních dovedností a schopností, dochází ke zvyšování sebevědomí klienta, a tím ke zkvalitnění celého jeho života.

Krásný nápad, Neli! Všechno nejlepší a brzy osobně:)

Kristina Papoušková

꧁nejkrásnější dny a večery ֎ usínání a probouzení ti přeji꧂

mp

Café AdAstra mám moc ráda :) Všechno nejlepší, Nelo! A co takhle zakončení výzvy oslavou právě tady? ;)

Pavla Jenková
150 Kč

Neli přeji krásné narozeniny!!Třicítka je mezník, který jsem sama velmi těžce nesla a velkolepou oslavu pro kamarády také nějak nezvládla uspořádat, takže Ti v tomhle rozumím. Ráda přispěji na dobrou věc a Tobě přeji lásku, štěstí a jen to nejlepší do dalších let, protože jsi krásná duše!

Edita Vondrovic
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Klub přátel Zajíčka na koni, z.s., projekt: Zaměstnání osob s handicapem - Café AdAstra