Petr Hladík: Dárcovská výzva pro projekt Přidejte se k nám

Pojďte se mnou na Sněžku

vybíráme od 13.5.2020
23 928 Kč
vybráno 24 % z 99 000 Kč

zbývá

34 dní

přispělo

21 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Přidejte se k mé cestě z nejvýše položené obce na Vysočině na nejvyšší vrchol Česka a podpořte tak péči o umírající pacienty v Domácím hospici Vysočina.
Domácí hospic Vysočina slaví letos 20 let svého působení. Toto výročí bych i já rád podpořil svojí pěší cestou ze Studnic, nejvýše položené obce na Vysočině, na nejvyšší vrchol Česka - Sněžku. Rád bych v této souvislosti vybral 87.000,- Kč, což je v současné době průměrná částka za péči o jednoho pacienta. Celý výtěžek z mé výzvy proto půjde přímo na pomoc umírajícím pacientům.  Přidejte se ke mě tím, že se mnou půjdete závěrečnou etapu, tedy samotný výstup na Sněžku. Svoji cestu zahájím v pondělí 3. srpna 2020 a pokud vše dobře půjde tak na Sněžku bych měl dojít v úterý 11. srpna 2020. Sledujte můj Facebook a Instagram Zde je předpokládaná trasa.
Domácí hospic Vysočina, o.p.s.
Přidejte se k Domácímu hospici Vysočina. Staňte se součástí organizace, která již dvacet let pomáhá umírajícím a podporuje jejich rodiny. Staňte se naším pravidelným dárcem nebo dobrovolníkem. Vaše podpora pro naše pacienty znamená, že mohou svůj čas na poslední cestě svého života být se svými blízkými!

Milí příznivci Domácího hospice Vysočina. V letošním roce si připomínáme dvacet let od našeho vzniku. Za tuto dobu jsme se umožnili dožít doma, v kruhu svých nejbližších celkem 1147 pacientům. I nadále pokračujeme v poskytování  zdravotních a sociálních služeb v rámci celého okresu Žďár nad Sázavou. 

V prvním pololetí roku 2020 nám výrazně vzrostly náklady na léky a ochranný zdravotnický materiál. V roce 2019 byl průměrný náklad na péči o jednoho pacienta 70 tisíc korun,  za první pololetí letošního roku se tento náklad zvedl na 87 tisíc korun.  

Věříme, že pro vás bude vzpruhou podpora naší patronky Martiny Sáblíkové. Velmi si vážíme vaší dosavadní podpory. Přidejte se k nám. Děkujeme.


Dobrá práce, hodná obdivu.

Miroslav Zelený

Posílám pozdrav z nadmořské výšky 369 m n. m. a přeji spoustu nezapomenutelných zážitků při cestě do 1 603 metrů.

Alena
369 Kč

Díky za Vaši práci a světlo které přinášíte všem potřebným.

Miroslav Slama
1 000 Kč

Přeji šťastnou cestu, krásné počasí a dobré boty, které netlačí.

Helena Matyášová
1 603 Kč

Hodně štěstí, Petře, ráda se připojím v závěrečné etapě.

Simona Strejčková
603 Kč

Ať je to tentokrát bez puchýřů :)

Eva Pelikánová
1 603 Kč

Držím Vám palce nejen ve výšlapu na Sněžku, ale i ve Vaší práci.

Lucie Zikmundová
220 Kč

Díky za skvělou práci celého vašeho týmu a díky Tobě, Petře!!!

Josef Dvořák
2 197 Kč

Za čtrnáct dní vyrazím. Prozatím jsem v nadmořské výšce 822. Na Sněžce přidám dalších 1603,- Kč. Držte mi palce. Petr

Petr Hladík
822 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Domácí hospic Vysočina, o.p.s., projekt: Přidejte se k nám