CZ / EN
Nestlé Česko s.r.o.: Dárcovská výzva pro projekt Fond pomoci zdravotní péči

Pomozme společně pečovatelům v zařízeních pro seniory při boji s koronavirem

vybíráme od 7.4.2020
131 981 Kč
vybráno 132 % z 100 000 Kč

přispělo

131 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Nákaza COVID-19 nejvíce na životech ohrožuje seniory. Péče o ně a jejich bezpečí je zásadní v ochraně jejich životů. Pečovatelé, často bez potřebných ochranných pomůcek, riskují své zdraví, aby toto zajistili. 

Nestlé se v minulých týdnech zapojilo do podpory všech složek v první linii boje s pandemií koronaviru.


Nestlé se spojilo s organizací Charita Česká republika, abychom společně pomohli domům sociálních a pečovatelských služeb, které v této nesnadné době o seniory pečují v žařízeních i doma. Charita Česká republika je respektovaná organizace a také provozovatel těchto služeb. 
Dobrovolný dar zaměstnanců Nestlé přispěje do „Fondu pomoci zdravotní péči“, jehož cílem  je zajistit technologický i personální rozvoj zdravotní péče pro seniory. Z jeho prostředků budou v první řadě pořízeny mobilní kyslíkové koncentrátory, které významně pomohou řešit problémy dýchacích cest, spojené s nemocí covid-19.  

Každý dar zaměstnance Nestlé bude stejnou částkou navýšen společností Nestlé.

Při vyplňování darovacího formuláře, prosíme, uveďte svou Nestlé adresu jmeno.prijmeni@cz.nestle.com, která bude sloužit pro identifikaci daru zaměstnanců Nestlé při navýšení. To bude každý měsíc provedeno převodem na účet Charity Česká republika.

Velice děkujeme za vaši štědrost a ochotu. Velmi si toho vážíme. Charita Česká republika
Charitní zdravotní péče je nesmírně efektivní službou, která pomáhá nemocnicím udržovat potřebnou kapacitu lůžek pro pacienty s těžkým průběhem nemoci covid-19. Značnou úlevu zdravotnickým zařízením přináší i péče, která s nemocí nesouvisí, protože nevyžaduje práci jejich odborného personálu. Což je v době, kdy se každý volný zdravotník počítá, obrovsky cenné.

Účelem „Fondu pomoci zdravotní péči“ je zajistit technologický i personální rozvoj zdravotní péče Charity Česká republika.  Z jeho prostředků už byly v první řadě pořízeny mobilní kyslíkové koncentrátory, které významně pomohly řešit problémy dýchacích cest, spojené s nemocí covid-19. Pacienty se středně těžkým průběhem nemoci ošetřujeme doma v jejich přirozeném prostředí nebo v našich pobytových zařízeních (jsou-li jejich klienty) a zajistíme jim dostatečnou zdravotnickou službu a odborný dohled. Rovněž plánujeme zakoupit polohovací lůžka, určená k zapůjčení do domácností pacientů, což výrazně ulehčí manipulaci s nimi i celkovou péči. Naše zařízení bychom rádi vybavili i dalšími přístroji, např. EKG, která ušetří pacienta jinak nezbytného transportu na toto důležité vyšetření k ambulantnímu specialistovi.

Sbírka je úředně registrovaná veřejná sbírka a pokud do ní přispějete převodem na účet nebo přes portál Darujme.cz, je dar daňově uznatelným nákladem. Stačí vyplnit žádost o vystavení potvrzení. Děkujeme!

Pokud Vás zajímá pravidelné dárcovství, přidejte se k Dobročinným!

Ať vás síla provází !

Lukáš Urban
1 000 Kč

Určitě se bude hodit pro podporu těch co jsou ohrožení.

Jiří Neumann
1 000 Kč

#spolecnetozvladneme #nestle

Iva ambrozova
500 Kč

Katerina Kulhava dekujeme

Kateřina Kulhava
500 Kč

Všem přeji hlavně zdraví a úsměv na tváři

Libor Kneissl
1 000 Kč

Všem přeji hlavně hodně zdraví....

Jaroslav Hanton
500 Kč

Díky za péči o ty nejzranitelnější.

Petr Skopalík
5 000 Kč

Děkujeme za vaši obětavou práci!

Leona Kostková
1 000 Kč

Ať je to co nejdřív za námi. Držte se!!

Daniel Fadrný

Držte se!

Martina Halkova
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Charita Česká republika, projekt: Fond pomoci zdravotní péči