CZ / EN
Nikola Černá: Dárcovská výzva pro projekt Podpora pro dobrou věc

Te Araroa - sama na cestě pěšky skrz Nový Zéland

vybíráme od 29.1.2020
34 290 Kč
vybráno 34 % z 100 000 Kč

přispělo

47 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Moje nevlastní máma Pavla loni onemocněla rakovinou prsu. Na začátku její nemoci kdy nevěděla kudy kam, narazila na organizaci OVAHELP,  která ji  poskytla informace, útočiště a hlavně naději. Když vidím, co lidé z OVAHELP pro Pavlu udělali, a jak moc jí to pomohlo, cítím potřebu jim to vrátit. A také bych chtěla, aby se stejné pomoci dostalo každému člověku, který onemocní rakovinou.

Vydávám se proto na jednu takovou dlouhou cestu. Cestě se říká Te Araroa Trail, je dlouhá  3000 km a vede napříč celým Novým Zélandem.
Jdu pěšky, jdu sama a jdu hrdě s logem OVAHELP na hrudi.
Cely průbeh výzvy sledujte na Instagramu @NikyVsZeland

Proč jsem se rozhodla pomoci právě spolku OVAHELP?
Spolek založila paní Zdeňka, která sama prodělala rakovinu prsu a nyní se snaží se svou dcerou poskytnout to, co ona při své cestě neměla - informace a společnost lidí se stejným problémem. Chod spolku hradí paní Zdeňka s rodinou z velké části ze svého a proto je jeho osud v rukou vás - lidí s dobrým srdcem, kteří přispějí.

Díky jejich práci jsem si uvědomila, že rakovinu nevyléčí jen lékaři s jejich chemoterapií. Pacient musí v uzdravení věřit. Musí vědět, že ho čeká dlouhá cesta, ale že na ni není sám.
Já svou cestu taky sama nemůžu zvládnout
, proto potřebuju vás. Vás všechny, kdo zrovna čtete tyhle řádky. Každou korunou, kterou přispějete pomáháte na těžké cestě nejen onkologickým pacientům, ale teď také mi. Posíláte mi tím naději, že lidé k sobě nejsou lhostejní a jsou ochotni si navzájem pomoci.

Každá darovaná koruna mi dodá sílu na další kilometry a jednomu pacientovi dodá sílu bojovat s rakovinou, protože bude stejně jako já vědět, že v tom není sám.

Ovahelp - Centrum pomoci onkologickým pacientům, z.s.
Jsme nezisková organizace OVAHELP - Centrum pomoci onkologickým pacientům, z.s. v Ostravě. Aktivně pomáháme onkologickým pacientům se zvládnutím závažného onemocnění, za což se nám dostalo v roce 2019 ocenění jako nejaktivnější členská organizace Ligy proti rakovině v ČR. K dosažení našeho cíle jsme zvolili 3 hlavní dlouhodobé programy: dobrovolnictví v nemocnicích - aktivní podpora pacientů, odborné konference a vzdělávání veřejnosti, důraz na prevenci - kampaně ve spolupráci s lékaři

💚

Tereza Blažková
500 Kč

Přeji zdar a sílu...

Zdeněk Fabián
1 000 Kč

Hodně sil celé rodině.

Barbora Veselá
250 Kč

Seš skvělá! Jen tak dál.. užívej ⛰❤️

Simona Klammertova
500 Kč

Hodně štěstí Niky i mamce ♥️

Bára
200 Kč

protoze dobro den;)

Petr Brtek
390 Kč

Držím palec Vám i Pavlušce. Přeji štěstí. A.

Adriana Adamovská
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Ovahelp - Centrum pomoci onkologickým pacientům, z.s., projekt: Podpora pro dobrou věc