Michaela Lusílija Makulová: Dárcovská výzva pro projekt 7 korun denně pro přírodu

Kouzlo vůní, bylin a stromů společně pro přírodu

vybíráme od 6.1.2020
8 739 Kč
vybráno 49 % z 17 934 Kč

přispělo

23 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Milujete vůni bylin, stromů a přírody kolem nás? Procházíte se rádi na louce, v lese či u řeky? Sbíráte si bylinky na čaje? Výhonky stromů na sirupy? Nebo se jen rádi kocháte pohledem na stromy? Příroda nám nabízí své dary každý rok, pojďme ji společně také obdarovat.
Vloni jsem narazila na projekty Arniky z.s. na výsadbu divokých lučních květin. Bylo to přesně to, co jsem hledala a chtěla podpořit. Výsadbu ohrožených druhů do jejich přirozeného prostředí. Bleduli, sasanku lesní, hvězdici chlumní, plamének přímý, hadím morde španělský...

Věřím, že společně se nám podaří uvázat hned několik lučních kytic s bylinami, které milujeme. A že zbyde i na výsadbu pár stromů nebo záchranu staré stromové aleje.

Podpořte to, co milujete společně s Kouzlem vůní.

Sbírku vypisuji symbolicky od 6.1.2020 - Tří králů do 26.2.2020 - 4. narozenin Kouzla vůní. Přispět můžete na všech 52 dnů sbírky, symbolicky na 14 dní nebo i na 1/4 nebo 1/2 roku... To jen na vysvětlenou, odkud se ta čísla vzala...

Zvládneme společně vybrat 7 korun denně pro přírodu na celý rok celkem 7krát? Tedy 7x366x7 Kč?

Arnika, z. s.
Arnika se svými příznivci chrání přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace v Česku i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí. Děkujeme Vám za Vaši podporu a za to, že se zajímáte o tyto oblasti, které se dotýkají nás všech. Vážíme si Vašeho rozhodnutí učinit zásadní krok pro ochranu životního prostředí díky darování a budeme se snažit Vaši podporu co nejlépe využít. Jste to právě Vy, kdo nám umožňuje věnovat se zásadním změnám, které jsou často během na dlouhou trať. Společně dokážeme mnoho!
Toužíte žít ve zdravém životním prostředí?
A víte, že dobré životní prostředí není samozřejmostí?
 
Chraňte životní prostředí pro sebe i pro následující generace a přidejte se k Arnice.  Budete se podílet na ochraně vodních toků a ovzduší, na záchraně stromových alejí i na snižování množství odpadů a toxických látek. Budete pomáhat lidem v rozhodování o životním prostředí v místě, kde žijí. A budete podporovat nás a naše mezinárodní partnery v řešení velkých ekologických problémů v zahraničí. 

Arnika je tu od roku 2001 a je za námi řada úspěchů. Například jsme zachránili tisíce stromů v alejích před zbytečným pokácením nebo jsme se zasadili o likvidaci havarované skládky nebezpečných odpadů u Pozďátek na Vysočině.

S Vámi toho dokážeme ještě víc. Podpořte nás ještě dnes!

Děkujeme Vám za Váš dar. Vaše důvěra je pro nás zavazující.

Děkuji za možnost přispět je to krásná šance pro matku Zem a nás všechny")

Irena Kamenská
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Arnika, z. s., projekt: 7 korun denně pro přírodu