Josef Petr: Dárcovská výzva pro projekt 30 let Společnosti E

Slavím narozeniny pro Společnost E

vybíráme od 18.12.2019
2 166 Kč
vybráno 43 % z 5 000 Kč

přispělo

5 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Dárků už mám doma plné šuplíky. Pomozte mi dát narozeninám opravdový smysl.

Tak je to tu zas. Rok se s rokem sešel a já jsem zase o rok moudřejší, krásnější a pošetilejší.:) A letos jsem dostal prima nápad – proč byste se měli předhánět v tom, kdo mi dá zajímavější dárek, když spolu můžeme změnit aspoň malý kousek světa k lepšímu. 

Jedna z mých oblíbených dobročinných organizací – Společnost E – která podporuje lidi s epilepsií, aby mohli žít dobrý a kvalitní život, letos slaví 30 let. Tak jsem si řekl, že budu slavit s nimi a pomohu jim získat finance na jejich záslužnou činnost.

Epilepsie? Hlavně žádnou paniku.

Některá z forem epilepsie je diagnostikována zhruba 1 člověku ze 100. Všichni jsme s ní někdy setkali nebo o ní alespoň slyšeli. Přesto je stále předmětem mnoha předsudků a mýtů.

Většina lidí s epilepsií by dokázala žít běžným způsobem života. Často však naráží na bariéry, které jim jejich úsilí výrazně komplikují. Především v zaměstnání a mezilidských vztazích. Společnost E dodává lidem s epilepsií sílu vypořádat se s těmito překážkami. Za tři dekády existence jich podpořili na 35 tisíc. Pojďme teď na oplátku zase podpořit my je!
Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s.
Oslavte s námi 30 let existence naší organizace. Založte vlastní narozeninovou dárcovskou výzvu a pomáhejte s námi zlepšit život lidem s epilepsií!
Víte, že s epilepsií žije v České republice až 100.000 lidí? Mezi každodenní starosti, se kterými se lidé s epilepsií potýkají, patří kromě záchvatů také strach a předsudky o epilepsii.

Epilepsie se dá zvládnout!
Společnost E je nezisková organizace, která od roku 1990 podporuje osoby s epilepsií a jejich blízké s celorepublikovou působností. Naším hlavním cílem je začlenění osob s epilepsií do života a do společnosti. Boříme také mýty, které epilepsie provází a usilujeme o změnu pohledu veřejnosti na lidi s epilepsií. Poskytujeme poradenství lidem s epilepsií a jejich blízkým, spolupořádáme letní tábor pro děti, vydáváme publikace pro školy i rodiče, pořádáme besedy a kampaně (jako třeba #zadnoupaniku) a v neposlední řadě také provozujeme náš sociální podnik – květinovou dílnu Aranžérii.
Společně toho dokážeme víc!
Řídíme se tím, že člověk by měl pro dobrou věc udělat alespoň to málo, co dokáže zvládnout. S vaší podporou dokážeme nabídnout více služeb pro více lidí s epilepsií.
Díky pravidelným finančním darům jsme schopní zajistit fungování dlouhodobých projektů a zejména zafinancovat ty položky, na které se obtížně získávají peníze od firem či z grantů (například provoz Aranžérie, poradenství či vzdělávacího projektu).

Děkujeme, že máte zájem nás podpořit, moc si vážíme vaší důvěry!

>>> CHCI TAKÉ ZALOŽIT DÁRCOVSKOU VÝZVU <<<

Více na www.spolecnost-e.cz a www.aranzerie.cz

Všechno nejlepší

Lukáš Petrák
666 Kč

https://www.darujme.cz/vyzva/1201225
omlouvám se, uvedla jsem špatný variabilní symbol 860407, ale mělo být 7341853351.
Můžete to prosím po dojití platby správně zaúčtovat?

Děkuji

Eva Dvořáková
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Společnost E / Czech Epilepsy Association, z. s., projekt: 30 let Společnosti E