CZ / EN
Kamila Plachetková: campaign for project Pomoc dětem v krizi

Helping children in crisis

we started on 2019-10-19
€257
raised 65 % out of  €393

supported by

16 people
This campaign is already closed. Thank you!
This year I also want to celebrate my birthday with some beneficial purpose.
As part of this appeal, I would like to ask you to contribute to helping an organization that helps children, adolescents and their families overcome difficult life situations. They are contacted by people affected by domestic violence, harassment, abuse or bullying.
SPONDEA, o.p.s.
Když jsme ve SPONDEA začínali, neexistoval ani zákon o sociálně-právní ochraně dětí. To bylo v roce 1997. Dnes se na nás obrací téměř 2000 dětí a dospělých ročně. Provázíme je v těžkých životních chvílích, kdy si nedokáží poradit sami. Společně hledáme cestu, jak překonat trauma způsobené například úmrtím v rodině, domácím násilím, týráním nebo šikanou. Jako jedni z mála v České republice realizujeme program na zvládání vzteku ve vztazích. Děkujeme, že spolu s námi pomáháte.
Pomáháme dětem, dospívajícím a jejich rodinám překonávat těžké životní situace. Obrací se na nás lidé zasažení domácím násilím, nebezpečným pronásledováním, týráním nebo šikanou. Realizujeme program pro rodiny, které prožívají konfliktní rozchod s cílem snížit negativní dopad rozvodu na děti. Jako jedni z mála v České republice nabízíme terapii pro lidi, kteří chtějí zvládat svůj vztek. Náš zkušený odborný tým poskytuje sociální, psychologickou a právní podporu. Realizujeme také preventivní programy na školách s cílem podpořit přátelské mezilidské vztahy. Vzděláváme děti i odbornou veřejnost. 
Doposud se na nás obrátilo více než 6000 dětí. Pomáháme bezplatně.
Jsme SPONDEA.

Splněno:-)

Hana Plachetková
CZK 500

Pojdme!!

Kamila Plachetková
CZK 500

Tak ať je tato výzva úspěšná.... :-)

Čarodka
CZK 1,000

Pojdme na to!

Kamila Plachetková
CZK 300

Máš to tam, bejbe. V pondělí se to připíše. Happy b-day!

Michaela Kovářová
CZK 350
All donations support organization:
SPONDEA, o.p.s., projekt: Pomoc dětem v krizi