Michaela Vincourová: Dárcovská výzva pro projekt Podpora spolku Zvířata nejíme

Narozeninová sbírka pro Zvířata Nejíme

vybíráme od 4.10.2019
36 610 Kč
vybráno 126 % z 29 000 Kč

přispělo

94 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Přesně za měsíc mám narozeniny a moc se mi líbí styl narozeninových sbírek místo případného vymýšlení a kupování dárků. Takže pokud mi chcete udělat radost ke dni, kdy už budu zase víc vrásčitá,  můžete podpořit činnost naší organizace Zvířata Nejíme <3 
Dlouho jsem vybírala pro koho bych narozeninovou sbírku uspořádala... Pár těch, kterým věřím a vím, že dělají úžasné věci a jsou čistí lidé jsem si vypsala a nemohla se rozhodnout. Na konec tohoto seznamu jsem napsala i náš spolek - Zvířata Nejíme. Když jsem o tom pak přemýšlela, došlo mi, že o nás vím nejlíp, jak fungujeme, jaké jsou naše cíle a kolik času našim aktivitám věnujeme. A i když teď můžeme působit ze sociálních sítí trochu pasivněji, věřte, že ve skutečnosti jsme na něčem dosud nepracovali tak intenzivně jako v posledních měsících. Těch věcí je hned několik a vkládáme do nich finance hodně i z vlastních zdrojů, protože by to ani jinak nešlo. Chtěla bych, aby náš spolek mohl zvládnout ještě více věcí, ale jak to tak bývá a zná to každý, kdo se něčemu v této oblasti věnuje, brzdí nás finance. A tak jsem se rozhodla, že bych udělala narozeninovou sbírku pravě na nás, na Zvířata Nejíme :)

Takže každý, kdo by mi chtěl udělat narozeninovou radost  a důvěřuje nám, může přes tuto stránku poslat jakoukoliv částku na spolek. Budu vám vděčná za každou dvacetikorunu :) 

Nad částkou jsem také váhala a jelikož jsem vážně netušila, o jaké si můžu dovolit snít, odvodila jsem jí tedy od mého budoucího stáří - 29 let, tudíž 29.000 a uvidíme <3

 Moc vám všem děkuju za vaší podporu, jak slovní, tak finanční! 
Zvířata nejíme, z.s.
Zvířata nejíme je spolek aktivně bojující za osvobození zvířat z nadvlády člověka. Všemi našimi činnostmi se snažíme zvýšit povědomí o každodenním utrpení nevinných bytostí degradovaných na zboží.
Našimi činnostmi se snažíme zvýšit povědomí o utrpení zvířat, především v České republice. Pořádáme demonstrace, smuteční akce a před Vánoci uctíváme památku zabitých kaprů Tichou uličkou. Vytvořili jsme mapu jatek v ČR. Jsme autoři osvětové kampaně Poznej mé utrpení, která se velmi detailně zaobírá životem zvířat v českých velkochovech, malochovech i ekochovech. Osvětové činnosti se také věnujeme na našich webových stránkách. Dále jsme spustili kampaň Chci znát pravdu, která má za cíl zavedení kamerových systému a jejich online přenos. Natáčíme podcasty s veganskými aktivistkami a aktivisty. Také jsme napsali knihu Nesvoboda, která přináší informace o zneužívání zvířat na našem území. Jsme taktéž producenti a naši členové jsou spoluautory dokumentu Svědectví.

Na všechny naše aktivity jsou potřeba finance a vám jsme vděční za každý váš příspěvek na ně.

Držím palce, děláte skvělou práci. (Jo a vše nej) ❤️
-evilmaggie

Veronika Kulhánková
5 000 Kč

Děkuji, že jste :)

Berta Radoušová

Děkuju za to, co děláte. Jste úžasní a jen tak dál! Fandím vám a má to smysl ... jsem v tom s vámi :)

Kristýna Havlová
29 Kč

<3

Tomáš Fröde
500 Kč

To co děláte, má smysl❤️ Děkuju za lidi, jako jste vy.

Tereza Hajkova
500 Kč

Skvělé narozky!💚

Adam Fiala
269 Kč

Držím palce

Eliška Oktábcová
50 Kč

Krásné narozeniny moje drahá a děkuju, že jsi ❤💚

Darina Bendová
269 Kč

Ať se daří :)

Johana Korelusová
500 Kč

Děkuji za všechno co děláte.
Otevřeli jste mi oči.❤

Sabina Smolíková
60 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Zvířata nejíme, z.s., projekt: Podpora spolku Zvířata nejíme