Michaela Vincourová: Dárcovská výzva pro projekt Podpora spolku Zvířata nejíme

Narozeninová sbírka pro Zvířata Nejíme

vybíráme od 4.10.2019
34 610 Kč
vybráno 119 % z 29 000 Kč

přispělo

94 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Přesně za měsíc mám narozeniny a moc se mi líbí styl narozeninových sbírek místo případného vymýšlení a kupování dárků. Takže pokud mi chcete udělat radost ke dni, kdy už budu zase víc vrásčitá,  můžete podpořit činnost naší organizace Zvířata Nejíme <3 
Dlouho jsem vybírala pro koho bych narozeninovou sbírku uspořádala... Pár těch, kterým věřím a vím, že dělají úžasné věci a jsou čistí lidé jsem si vypsala a nemohla se rozhodnout. Na konec tohoto seznamu jsem napsala i náš spolek - Zvířata Nejíme. Když jsem o tom pak přemýšlela, došlo mi, že o nás vím nejlíp, jak fungujeme, jaké jsou naše cíle a kolik času našim aktivitám věnujeme. A i když teď můžeme působit ze sociálních sítí trochu pasivněji, věřte, že ve skutečnosti jsme na něčem dosud nepracovali tak intenzivně jako v posledních měsících. Těch věcí je hned několik a vkládáme do nich finance hodně i z vlastních zdrojů, protože by to ani jinak nešlo. Chtěla bych, aby náš spolek mohl zvládnout ještě více věcí, ale jak to tak bývá a zná to každý, kdo se něčemu v této oblasti věnuje, brzdí nás finance. A tak jsem se rozhodla, že bych udělala narozeninovou sbírku pravě na nás, na Zvířata Nejíme :)

Takže každý, kdo by mi chtěl udělat narozeninovou radost  a důvěřuje nám, může přes tuto stránku poslat jakoukoliv částku na spolek. Budu vám vděčná za každou dvacetikorunu :) 

Nad částkou jsem také váhala a jelikož jsem vážně netušila, o jaké si můžu dovolit snít, odvodila jsem jí tedy od mého budoucího stáří - 29 let, tudíž 29.000 a uvidíme <3

 Moc vám všem děkuju za vaší podporu, jak slovní, tak finanční! 
Zvířata nejíme, z.s.
Jsme sdružení lidí, aktivně bojujících za práva zvířat. Naší činností je zveřejňování informací z prostředí živočišné výroby, abychom zvýšili povědomí o každodenním utrpení nevinných zvířat, které je často očím veřejnosti skryto. Pro zvířata, pro planetu, pro lidi.
Jsme sdružení lidí, aktivně bojujících za práva zvířat. Naší činností je zveřejňování informací z prostředí živočišné výroby, abychom zvýšili povědomí o každodenním utrpení nevinných zvířat, které je často očím veřejnosti skryto.

Lidstvo zapomíná vnímat hospodářská zvířata jako živé bytosti. Ty se sama za svá práva postavit nemohou. Proto jsme tady my, kdo to chce změnit. Každé zvíře je osobností, individualitou, které má právo na svobodný život a respekt.

Živočišná výroba má také negativní dopady na životní prostředí a zdraví lidí. Nekonzumovat živočišné výrobky a žít s respektem ke všem bytostem je to nejmenší, co můžeme udělat pro zvířata, planetu i pro sebe.

„Kvůli malému kousku masa připravíme tyto bytosti o světlo a život, který jim byl dán proto, aby se na tomto světě radovali.“ Plútarchos
 
Pro zvířata, pro planetu, pro lidi.

Za úžasný rozhovor v DVTV, držím Vám pěsti!

Dárce
128 Kč

<3

Linda a Dana
1 000 Kč

Osvěty není nikdy dost! Díky za to, co děláte ❤️!

Tereza Chlebovska
269 Kč

Protože svět a zvířátka potřebuje takové úžadné lidičky jako je Míša :)

Linda Falberová
269 Kč

Ať vyberete na ty chudáčky nevinný co nejvíce😘🐣🐇🐄🐖

Monika jesterka Radová
100 Kč

Míšo, vše nej. Jak k narozeninám, tak k zítřejšímu svátku. Mnoho energie na plnění vaší senzační- nelehké- cesty, kterou jste se se Zvířata nejíme dali. Mnoho úsměvů. zdraví, štístka a kupu dobrých lidí kolem tebe. Janča R

Janča Rakušanová
269 Kč

Děkujeme za vaši skvělou práci. Vaše Forky’s Brno, Praha, Trnava :)

Lubomír Vidlička
10 000 Kč

Milá Míšo, děkuji za vše co s Lukym dělate. Jste skvělí ❤️❤️

Julie Lukina
269 Kč

Jste skvělí ♥️

Nikola Kutlakova
500 Kč

🖤

Lucie Vohnická
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Zvířata nejíme, z.s., projekt: Podpora spolku Zvířata nejíme