Sára Kašparová: Dárcovská výzva pro projekt Zachraňujte zvířecí životy

Narozeniny bez krutosti✨

vybíráme od 10.9.2019
10 645 Kč
vybráno 355 % z 3 000 Kč

přispělo

30 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj!

V listopadu oslavím 24 narozeniny. Právě teď mám v životě všechno, co potřebuju. Jsem šťastná za svoji rodinu, mam ráda svoji práci a jsem vděčná za lidi, který kolem sebe mám a ne(ve)smírně mě inspirují.✨ A to, co mi schází nepřinesou peníze, ale čas🤞🏼. 

Proto si letos přeju jednu jedinou věc.

Chci podpořit lásku, mír, toleranci, respekt a rovnost. Proto jsem uspořádala narozeninovou sbírku pro Život bez krutosti na statku .🐰🐔🐏🐷🦆🐇 Místo, které dává zvířatům druhou šanci na šťastný život a lidem jako já naději, že je na světě spousta lidí plných pokory a nesobecký lásky.🖤Život bez krutosti z.s. je nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je zachraňovat zvířecí životy prostřednictvím malého ráje. Místo, kde všichni budou šťastní a v bezpečí. Azyl funguje od léta 2016 a nachází se v Podkrkonoší ve vesnici Třebihošť. Na statku nalézají útočiště zvířata, která byla týráná, hrozila jim smrt nebo nežila v odpovídajících podmínkách.  A nejen to. Hanka s Kubou seznamují se zvířaty širokou veřejnost a prostřednictvím osvětové kampaně lidi učí, že hospodářská zvířata jsou stejně vnímavá a citlivá jako ostatní domácí mazlíčci. 


Budu nesmírně vděčná za každýho, kdo se rozhodne přispět a to jakoukoliv! částkou.
Za 50 Kč koupíme měsíční krmení pro slepičku. Za 300 Kč nakrmíme na měsíc kocourka. Za 500 Kč ovečku. Za 750 Kč všechny králíky a morčata. Za 1000 Kč obě prasata. A za 2000 Kč všechny ovce a kozy. 🐐🌾Děkuju za každý příspěvek a sdílení!🌈 🙌🏼

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktuje na emailu: kasparovasara@email.cz / facebooku: Sára Kašparová / instagramu: @ayemsari

Život bez krutosti, z.s.
Vzpomínáte, kolik lásky ve Vás v dětství vzbuzovala zvířata? Jak Vás představa, že by se Vašim mazlíčkům něco stalo úplně děsila? A určitě jste snili o tom, jak pohlédnete do tváří spokojených zvířat, protože tak Vám to přišlo v pořádku. Pak jste dospěli a možná si nechali namluvit, že to nejde? Vraťte se do svého dětství a nemusíte o tom jen tiše snít, můžete si ten sen splnit. Podílejte se na budování takového malého ráje, kde se budou všichni cítit šťastní a v bezpečí – lidé i zvířata. Vytvořte místo, kde se už zvířata nemusí bát, a kde se lidé učí vidět vztah ke zvířatům dětskýma očima.

Jen díky Vám prožijí bezpečný život.
Koza Bětka, kterou týralo stádo.
Teď už si užívá s ovečkami , které se k nám dostaly na podzim a doslova utekly řezníkovi z lopaty.

Kocourek Fredy, který se bál i vlastního stínu. Měl vřed v oku, prokoplé bříško, chybí mu pacinka. Je již právoplatným členem smečky ze statku a kámoš úplně všech  zvířat z okolí.A další přibývají... sledujte nás a zachraňujte s námi zvířecí životy.Děkujeme, že vám na zvířatech záleží. 
Sári jsi neskutečně štědrá a laskavá, že děláš něco takového. Ať se v životě daří tobě i zvířátkům!
Martina Vlasáková
🤗
Dominika
250 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Život bez krutosti, z.s., projekt: Zachraňujte zvířecí životy