Vendula Guhová: Dárcovská výzva pro projekt ZAJÍMEJ.SE

Jeden udržitelnej dárek pro Vendulu

vybíráme od 25.8.2019
3 100 Kč
vybráno 103 % z 3 000 Kč

přispělo

8 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Čau! Ráda bych s vámi oslavila svoje narozeniny. Věci už dávno nesbírám a spíš se jich zbavuju - a tak ocením, když za mě namísto věcného dárku podpoříte dobrou věc:
Jde o neziskovku, která podporuje princip navracení zdrojů do koloběhu namísto vzniku odpadů. Radí, jak aplikovat udržitelný způsob hospodaření obcím, kavárnám, firmám apod. a šíří osvětu ve školkách a školách. A právě skrze Zajimej.se referuje o příkladech, kde se to podařilo aplikovat a snaží se o principu cirkulární ekonomiky šířit slovo. A já teď tady taky.

Tak se na vás těším a moc díky! Planeta taky děkuje, jójó, ta taky.. <3

Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú.
Zajímej.se je portál, který má za cíl informovat a sdružovat jedince, firmy a municipality, které se zajímají o témata udržitelnosti, cirkulární ekonomiky a ochrany životního prostředí napříč sektory a obory. Portál publikuje odborné i populární články o těchto tématech, které přináší možnost sebevzdělávání a předává kvalitních informací. Cílem je vytvořit důvěryhodný, uznávaný a unikátní zdroj informací a příkladů dobré praxe cirkulární ekonomiky v ČR, EU a i ve světě. Priority projektu: Portál stojí na na zásadách otevřenosti a osvěty, obsahové dostupnosti a bezplatného přístupu k informacím. Klíčové podoblasti cirkulární ekonomiky: byznys, ekoinovace, obce, životní styl.

Všechno nejlepčejší přejí Princovi!

Rodina Princova
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Institut Cirkulární Ekonomiky, z.ú., projekt: ZAJÍMEJ.SE