CZ / EN
Marie Bartošová: Dárcovská výzva pro projekt Zachraňujte zvířecí životy

Narozeninová sbírka "Azyl pro nejen hospodářská zvířata"

vybíráme od 25.7.2019
4 330 Kč
vybráno 87 % z 5 000 Kč

přispělo

26 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj kamarádi! Místo pozvání na drink bych si ke svým narozeninám letos přála dobrý skutek pro živočichy. Jak se už na facebooku stalo zvykem, je tu možnost vytvořit sbírku k příležitosti narozenin. Bohužel české organizace tuto možnost nemají a já bych moc ráda podpořila "Azyl pro nejen hospodářská zvířata" , který provozuje spolek "Život bez krutosti". Tento projekt je mi svým zaměřením blízký a moc sympatický. Stará se o partičku krásných zvířat, které dostali šanci na život. Patří mezi ně třeba super prase Kvído, kozy, ovce, kočky, morčata, psi, králici a spoustu dalších obyvatel. Potěší mě, pokud přihodíte třeba i symbolických 30 kaček :) 


Co je Azyl zač?
www.zivotbezkrutosti.cz

"polek oficiálně funguje od léta 2016, kdy jsme, po dvouletém spravování facebookové stránky "Život bez krutosti", konečně objevili vhodný objekt na vytvoření azylu pro tzv. hospodářská zvířata. A tak se zrodil Život bez krutosti na statku.V tuhle chvilku žijeme jedním velkým projektem. Tím je "Život bez krutosti na statku"- Azyl (nejen) pro hospodářská zvířata. Azyl se nachází v malebné vesničce Třebihošť, která leží v příjemném Podkrkonoší nedaleko města Dvůr Králové nad Labem.
Statek je naším domovem, stejně, jako je domovem pro zvířata, která u nás nalézají útočiště. Jedná se o zvířata, ke kterým nebyl osud přívětivý. Jsou týraná, hrozí jim smrt, nebo nemají odpovídající domov. Krom azylu plánujeme osvětovou činnost a zprostředkování kontaktu se zvířaty pro širokou veřejnost. Nezajímají nás jen práva zvířat, vystupujeme proti veškerým formám útlaku."
Život bez krutosti, z.s.
Vzpomínáte, kolik lásky ve Vás v dětství vzbuzovala zvířata? Jak Vás představa, že by se Vašim mazlíčkům něco stalo úplně děsila? A určitě jste snili o tom, jak pohlédnete do tváří spokojených zvířat, protože tak Vám to přišlo v pořádku. Pak jste dospěli a možná si nechali namluvit, že to nejde? Vraťte se do svého dětství a nemusíte o tom jen tiše snít, můžete si ten sen splnit. Podílejte se na budování takového malého ráje, kde se budou všichni cítit šťastní a v bezpečí – lidé i zvířata. Vytvořte místo, kde se už zvířata nemusí bát, a kde se lidé učí vidět vztah ke zvířatům dětskýma očima.

Jen díky Vám prožijí bezpečný život.
Koza Bětka, kterou týralo stádo.
Teď už si užívá s ovečkami , které se k nám dostaly na podzim a doslova utekly řezníkovi z lopaty.

Kocourek Fredy, který se bál i vlastního stínu. Měl vřed v oku, prokoplé bříško, chybí mu pacinka. Je již právoplatným členem smečky ze statku a kámoš úplně všech  zvířat z okolí.A další přibývají... sledujte nás a zachraňujte s námi zvířecí životy.Děkujeme, že vám na zvířatech záleží. 

Krasne narozeniny Marusko :-)!

Michal Hanisch
100 Kč

Julda gang

Jan Vávra
100 Kč

hppbrthd

Tomáš Tenkrát
30 Kč

Držím palce, ať se částka vybere 🤞🏻

Monika Nováková
100 Kč

❤️

Dárce
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Život bez krutosti, z.s., projekt: Zachraňujte zvířecí životy