Klára Klásková: Dárcovská výzva pro projekt Podpora služeb mobilního Hospice Sv. Jiří v Chebu

Charitativní běh s piknikem

vybíráme od 12.7.2019
5 800 Kč
vybráno 58 % z 10 000 Kč

přispělo

15 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Ve dnech 9.-10. listopadu se koná již 11. ročník Františkolázeňské 24hodinovky, což je charitativní běh, kde si mohou účastníci vyzkoušet hranice svých vzdáleností či času, které až dosud považovali za své maximum. Ale co víc - výtěžek ze sbírky tohoto závodu, případně ze startovného, je věnován na činnost Hospice sv. Jiří. 
Já jsem se letos stala hrdým ambasadorem této akce, proto jsem se rozhodla ji podpořit již před jejím samotným zahájením, a to charitativním během spojeným s piknikem v Plzni. 
Běhy budou přesně čtyři, každý bude jiný (nechte se překvapit) a budou se konat v termínech: 
- středa 17.7.2019
- pondělí 19.8.2019
- úterý 17.9.2019
- čtvrtek 17.10.2019
Každý účastník má možnost běžet nebo jít 5km (podle svých možností a sil). V cíli na vás bude čekat piknik s dobrotami, které pro běžce sami přichystáme. Vstupné na běh (ale i na piknik, komu se nebude chtít běžet), je příspěvek v dobrovolné výši buď prostřednictvím tohoto portálu nebo přímo do kasičky dobrovolné sbírky v místě konání.
Poslední termín běhu bude ve čtvrtek 17.10.2019 od 17hod! :-) Sraz u dlouhé lavičky naproti Hotelové škole. Moc se těšíme na všechny!!
Hospic Sv. Jiří, o. p. s.
Nabízíme zdravotní, psychickou, sociální a duchovní péči a podporu umírajícím a jejich rodinám, aby ti, kteří si to přejí, mohli závěr svého života prožít se svými nejbližšími v domácím prostředí tak, že toto období budou vnímat jako přirozenou a smysluplnou součást svého života. Díky vašim darům můžeme poskytovat služby domácího hospice stále více klientům. Děkujeme.
V roce 2017 jsme umožnili 82 umírajícím zůstat doma se svou rodinou  až do posledního okamžiku.  Díky Vašim darům bude tato péče dostupná na Chebsku i v dalších letech všude tam, kde je jí třeba. Děkujeme!

Ať vám to tam všem běhá <3

Z.

Děkuji za vaše skvělé služby. Kdo si to neprožil, těžko pochopí - je velmi důležité, podporovat instituce, jako je hospic sv. Jiří.

Karolína Duschková
200 Kč

sice se nemůžu zúčastnit, ale mohu alespoň přispět ;) ať Vám to běží!

Nikola Formanová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic Sv. Jiří, o. p. s., projekt: Podpora služeb mobilního Hospice Sv. Jiří v Chebu