Michaela Linkova: Dárcovská výzva pro projekt SKLERODERMA pacientská skupina - hlavní dárcovský účet

Podpořte nás motivovat ostatní, nevzdávat se a naučit se žít s touto zákeřnou nemocí.

vybíráme od 20.6.2019
14 700 Kč
vybráno 15 % z 100 000 Kč

přispělo

12 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Jsme nově vzniklá pacientská skupina Skleroderma, skupina sdružující nemocné s vážným autoimunitním onemocněním systémová sklerodermie. 
Každý den je pro nás výzvou. Nemoc nás omezuje jak fyzicky, ale i psychicky. Ohrožuje nás i na životě. My se ale nevzdáváme a chceme posílat pozitivní a motivační energii všem, co to potřebují. I my jsme byli zdraví a plní síly. Teď ale potřebujeme pomoc od Vás, zrealizovat náš projekt.

 
Úžasní lídé jako vizážista Kája Pavlíček, fotografka Lenka Hatašová, moderátor Evropy 2 Tomáš Zástěra, herečky z Modrého kódu Bára Fišerová a Šárka Vondrová, ředitel kadeřnické školy Jan Cigánik, nás podpořili na naší akci "I ženy se systémovou sklerodermií mohou být krásné".
Rádi bychom krásné fotografie Lenky Hatašové využili na náš motivační kalendář pro pacienty a tisk velkoformátové putující výstavy po české republice.
Věříme, že touto aktivitou vrátíme nemocné do života. Bez vás to ale nezvládneme.
Revma Liga Česká republika, z.s.
Jsme nově vzniklá pacientská skupina (založena 09/2018) lidí se žávažným vzácným autoimunitním onemocněním “Systémová sklerodermie”. Náš klub je veden pod neziskovou organizací Revma Liga Česká republika. Cílem naší skupiny je pomoci lidem co nejlépe žít s tímto vážným, vzácným onemocněním, motivovat a zajistit informovanost jak pacientů, tak i edukaci lékařů a fyzioterapeutů a zároveň podpořit nemocné veřejnou osvětou. Děkujeme, že nám pomáháte.
Revma Liga
Již 25 let pomáháme zlepšovat život revmatiků.  Zvyšujeme povědomí o revmatických chorobách, spolupracujeme s odborníky, vydáváme odborné publikace pro pacienty, organizujeme přednášky, rekondiční pobyty a tématické workshopy,  poskytujeme poradenské služby, účastníme se zahraničních konferencí, a v neposlední řadě spolupracujeme s orgány státní správy, kde zastupujeme pacienty.
Doufám, že se Vám na osvětu povede vybrat dost a těšim se na výstavu fotek :-)
Andrea Benešová
Držím palce :-)
Jakub Pesek
Pro Vás, od srdce.
Bohumil Kalivoda
1 000 Kč
Děkuji všem, co se do toho projektu pustili! Z vlastní zkušenosti vím, že je osvěta velice důležitá. Díky za to, co děláte a díky všem za každou korunu. Pomůžete nám všem moc.
Marie Růžičková
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Revma Liga Česká republika, z.s., projekt: SKLERODERMA pacientská skupina - hlavní dárcovský účet