Studenti UPCE: Dárcovská výzva pro projekt Pomoc zvířatům v nouzi

Zdraví pro Psí život

vybíráme od 18.2.2019
11 250 Kč
vybráno 113 % z 10 000 Kč

přispělo

41 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Jsme studentky Univerzity Pardubice oboru zdravotně-sociální práce a rozhodly jsme se podpořit organizaci Psí život, z.s. Touto výzvou chceme pomoci zvířatům v nepříznivých podmínkách. Naším cílem je vybrat 10 000 Kč na veterinární péči pro zvířata. Přispěním můžete pomoci i vy!

#zdravíproPsíživot

Pomáhejte zvířatům společně s námi! Našim cílem je zpřístupnit potřebnou veterinární péči zvířatům, jejichž majitelé jsou v tíživé sociální situaci. Zvířata nebývají zpravidla očkovaná, trpí různými nemocemi a parazity. Potřebnou péči jim majitelé nemůžou zajistit, léčba a následná rekonvalescence je finančně nákladná. 

Pro představu ceny veterinárních zákroků:

250 Kč odčervení zvířete
650 Kč očkování zvířete 
1500 Kč léčba svrabového onemocnění, rentgenové vyšetření zlomeniny
5000 Kč kastrace zvířete

Jedinou cestou, jak veřejnost ochránit, je snažit se udržovat populaci těchto zvířat zdravou a šířit osvětu. Zapojte se i Vy a pomáhejte nám zlepšovat situaci v naší republice! Ochráníte tak sebe, své děti i své domácí mazlíčky! 

Psí život, z.s.
Jako jediná organizace v České republice se cíleně zaměřujeme na pomoc zvířatům, která patří lidem bez domova, osobám závislým na návykových látkách a zvířatům, která žijí s lidmi v sociálně vyloučených lokalitách. Pomáháme ale i mnohým dalším zvířatům v nouzi.
Naším posláním je pomáhat psům a kočkám, jejichž majitelé se dostali do tíživé životní situace nebo se pohybují "na okraji společnosti" a nedokáží o své zvíře dostatečně pečovat. Našim cílem přitom není zvířata odebírat, ale zpřístupnit jim potřebnou péči. Pomáhejte zvířatům společně s námi!
Pochod v Pardubicích super nápad. :-)
Lenka Svitáková
250 Kč
Moc držím všem pejskům palce !
250 Kč
Pro zviratka jen to nejlepsi❤️
Lucie Korečková
100 Kč
Co je pár drobných oproti utrpení života...
Alena Hurdová
Pro pejsky vše.
Míra
250 Kč
Na kastraci koní :D :D :D :D
Ondřej Černý
888 Kč
Neni zac pejskove.
Katerina Zackova
50 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Psí život, z.s., projekt: Pomoc zvířatům v nouzi