Carl Tuma: campaign for project Nikdo by neměl být sám

Carl Tůma wants to help the elderly

we started on 2018-12-02
€428
raised 108 % out of  €396

supported by

6 people
This campaign is already closed. Thank you!
I would like to become an ambassador for my chosen charity "Krása pomoci", so that I can help elderly people that are alone or in need during the Christmas holidays.
Instead of traditional presents you can wish me a happy birthday by donating a small amount to this charity and make someones Christmas a little more special. Thank you for your help.
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas. Pokud 5 lidí zadá trvalý příkaz na 500 Kč měsíčně, znamená to celý den péče, společnosti a opory, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.
Jeden den koordinátorky péče stojí přibližně 2500 Kč. Za tu dobu může pomoct jednomu seniorovi se vším, co za celý měsíc potřebuje, nebo navštívit a pomoct více lidem.

Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat 500 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás vlastně dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu a máme jistotu, že můžeme o daného seniory pečovat celý rok a být mu k ruce, když bude potřebovat.

Dearest Carl, I just want to say how proud I am that you are doing such a worthwhile thing in raising money for the elderly. Well done my lovely x x x x

Monique Heron
€50

Good luck Carl! from Grandad and Susannah XX

Christian Koefoed-Nielsen

What a great idea, Carl - with love, Grandma & Alan xx

Mary&Alan Hayward
€30
All donations support organization:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám