CZ / EN
Carl Tuma: campaign for project Nikdo by neměl být sám

Carl Tůma wants to help the elderly

we started on 2018-12-02
€417
raised 108 % out of  €386

supported by

6 people
This campaign is already closed. Thank you!
I would like to become an ambassador for my chosen charity "Krása pomoci", so that I can help elderly people that are alone or in need during the Christmas holidays.
Instead of traditional presents you can wish me a happy birthday by donating a small amount to this charity and make someones Christmas a little more special. Thank you for your help.
Nadace Krása pomoci
Také si myslíte, že by nikdo neměl být sám? Tak prosím podpořte a sdílejte naši vizi. Naší vizí jsou spokojení senioři, kteří žijí důstojný život doma. Nabízíme proto individuální péči, oporu a pomoc všem, kteří to potřebují. Vysvětlíme možnosti, obstaráme pomůcky, zařídíme asistenci, představíme takové služby, které seniorům umožní důstojný život doma. Pomůžeme vyznat se ve složitém systému sociálních služeb a prolomíme tak začarovaný kruh, ve kterém služby sice existují, ale senioři o nich nevědí nebo o ně neumějí požádat. Seniory, kteří trpí samotou, také propojíme s našimi dobrovolníky, kteří s nimi tráví čas.
Jedna hodina domácí péče stojí přibližně 150 Kč. Záleží na Vás, kolik hodin věnujete. Pokud si nastavíte pravidelný příkaz a budete posílat např. 150 nebo 300 Kč pravidelně každý měsíc, je to pro nás dvojitá pomoc. Díky pravidelným dárcům totiž dokážeme snáze plánovat naše aktivity dopředu. 
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý potřebuje jinou formu a intenzitu podpory, proto Vám neumíme říct, kolika klientům Vaše finanční pomoc přesně pomůže. Nicméně pokud se Vás sejde např. pět, kdo zadá trvalý příkaz na 300 Kč měsíčně, znamená to 10 hodin péče, společnosti a opory za měsíc, což často stačí k tomu, aby člověk mohl žít doma a důstojně a nemusel předčasně do ústavní péče.

Dearest Carl, I just want to say how proud I am that you are doing such a worthwhile thing in raising money for the elderly. Well done my lovely x x x x
Monique Heron
€50
Good luck Carl! from Grandad and Susannah XX
Christian Koefoed-Nielsen
What a great idea, Carl - with love, Grandma & Alan xx
Mary&Alan Hayward
€30
All donations support organization:
Nadace Krása pomoci, projekt: Nikdo by neměl být sám