Pavla Hroudová: Dárcovská výzva pro projekt Život se má žít až do konce

Dárek pro Pavlu: Podpora Cesty domů

vybíráme od 16.11.2018
21 111 Kč
vybráno 422 % z 5 000 Kč

přispělo

24 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Darujte těžce nemocným lidem možnost zemřít doma, v kruhu rodiny.

Milí přátelé,

V prosinci slavím 50. narozeniny. Za svůj život jsem již dostala mnoho krásných dárků, ze kterých jsem měla radost. Letos bych tuto radost chtěla předat dál a proto jsem Vás chtěla poprosit, abyste místo obdarování mne přispěli organizaci, ve které již léta dobrovolničím a vím, že dělá skvělou práci. Nemusíte složitě vymýšlet dárek, ale společně se mnou podpořit domácí hospic Cesta domů.

Protože mojí velikou vášní a životní radostí je malování, hlavní součástí oslav bude výstava (mých akvarelů) a její venisáž. Vernisáž proběhne 13. 12. 2018 v Dobročinné kavárně Cesta domů, Soukenická 15., Praha 1, v 18. hodin. Všichni jsou srdečně zváni! Výstava bude trvat do 15. 1. 2019, otevřeno je každý všední den od 8. do 20. hodin.

PS. Pro nejštědřejšího dárce v této mé narozeninové výzvě budu mít připravený balíček jako poděkování ode mne, plný krásného papírenského zboží s mými ilustracemi, které vydává Nakladatelství Cesta domů.

A ještě pár slov o Cestě domů:
Cesta domů:
  • provozuje domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny 
  • umožňujeme péči o umírající v domácím prostředí
  • poskytujeme zdravotní a poradenské služby
  • věnuje se osvětovým činnostem 
  • přispívá ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života


Cesta domů, z.ú.
Snažíme se, aby byl život snesitelný a smysluplný i v posledních chvílích. Bez vás bychom to nedokázali. Splňte spolu s námi přání těžce nemocným lidem odejít v klidu, důstojně a v blízkosti své rodiny. Vážíme si každého daru a projevené důvěry.
Cesta domů poskytuje nevyléčitelně nemocným lidem specializovanou paliativní péči. Provozuje Domácí hospic na území hlavního města Prahy. Nevyléčitelně nemocným nabízí zdravotní služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu v jejich domácím prostředí. Cesta domů také podporuje rodinu nemocného a umožňuje, aby člověk v posledních dnech a týdnech života mohl dožít důstojně, mít čas na své nejbližší, na rozloučení a mohl být doma, v prostředí, které má rád. Můžete nám v tom pomoci. Bez individuálních i firemních dárců bychom se neobešli. Děkujeme!

Milá Pavlo, přeji Ti k životnímu jubileu hodně lásky štěstí a dobrých usměvavých lidí kolem:-)
Cestě domů přeji hodně síly a vytrvalosti na jejich cestě pomoci, které si velice cením.

Ilona Kněžínková
5 000 Kč

Všechno nejlepší k Vašim krásným narozeninám, Pavlo! Vaše obrázky se mi moc líbí!

Lucie Krulišová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Cesta domů, z.ú., projekt: Život se má žít až do konce