Centrum LOCIKA: Dárcovská výzva pro projekt POMOC PRO DĚTI ZAŽÍVAJÍCÍ DOMÁCÍ NÁSILÍ

Putování s huculem pro Centrum LOCIKA

vybíráme od 28.6.2018
5 200 Kč
vybráno 61 % z 8 500 Kč

přispělo

20 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Divadelní spolek Ty-já-tr pořádá Putování s huculem pro Centrum LOCIKA po Kokořínsku

Po vzoru starých komediantů putují členové souborů od vesnice k vesnici. Cestují křížem krážem po Kokořínsku s povozem taženým dvěma huculskými koňmi a hrají divadlo.

Do klobouku vybírají dobrovolné vstupné, které následně věnují na dobrou věc.
Letošní výtěžek poputuje k LOCICE, která pomáhá dětem zažívajícím domácí násilí.

Vybrané peníze budou použity na vybavení nových terapeutických a arteterapeutických místností. Centrum LOCIKA bude v srpnu mít nové prostory a bude zvyšovat kapacitu centra. 

Pro dětské klienty potřebujeme: 
  • TERAPEUTICKÝ PÍSEK PLAY FORM a drobný nábytek pro dětské klienty do terapeutických místností, jako jsou ŽIDLIČKY, VĚŠÁKY NA ODKLÁDÁNÍ OBLEČENÍ, KŘESLA, GAUČ, POLIČKY, SKŘÍNKY a další vybavení
  • KERAMICKOU HLÍNU, MODELOVACÍ POMŮCKY, TEMPEROVÉ A VODOVÉ BARVY, ŠTĚTCE, PASTELKY a FIXY, LEPIDLA, PRSTOVÉ BARVY, ČTVRTKY
Putování s huculem má již dvacetiletou tradici. Pořádá ho divadelní spolek Ty-já-tr Praha 7 ve spolupráci s Hucul Clubem Zmrzlík Praha, Rančem B a Ježkovým mlýnem pod záštitou Městské části Praha 7. 

Kdy a kde se bude hrát    12. – 22. 7. Kokořínsko

14. 7. Kadlín - v 17 hodin
15. 7. Chorušice - v 16 hodin
16. 7. Jestřebice - v 17 hodin
17. 7. Kokořín (U koně) - 17 hodin
18. 7. tábor Kokořínský důl - pro veřejnost uzavřeno, jen pro rodiny divadelníků
19. 7. Vidim - 13:30 hodin
20. 7. Radouň - 17 hodin
21. 7. Hoštka - 17:30 hodin

Nemůžete na představení dorazit? Podpořte Centrum LOCIKA v této výzvě. 

Děkujeme. I díky vám bude moci více dětí zažívat dětství bez násilí.

Ještě 5 dní zbývá


Páni, částka stoupá, a to jen díky vám. Sdílejte proto výzvu i dál. Opravdu jste si jistí, že už tuto výzvu všichni vaši kamarádi viděli?

Vážíme si vaší pomoci a moc nás těší, že máme kolem sebe tolik skvělých lidí, úžasných divadelníků, prostě dobrých duší.

Jedeme stále dál, pomůžete nám tuto výzvu úspěšně dokončit?

Děkujeme,
LOCIKA
Zatím vlakem, poté koňmo


V pátek 13.7. se divadelníci vydali na cestu. Děkujeme za aktuální fotografie a všem dárcům velké díky za jejich štědrost. Jste skvělí.Díky vám můžeme koupit například jedno 10 kg balení terapeutického písku a ještě kousek k tomu. S pískem pracují naši malí klienti s terapeuty. Hra je v terapii velmi důležitá, jelikož pomáhá dětem vyjadřovat, co prožívají.Zbývá 7 dní a chybí 5800 Kč. Pomůžete nám se splněním výzvy? Stačí když půjdete na představení, pošlete 50 Kč nebo více nebo jen nasdílíte výzvu s přáteli.

A určitě nám napište, jak se vám představení líbilo.

Děkujeme, 
LOCIKA

Divadlo Tyjátr hraje pro LOCIKU a už brzy vyráží.


Děkujeme všem, kteří nás již ve výzvě podpořili. Je to rychlá jízda.
Výzva poběží ještě 12 dní a po celou dobu můžete vyrazit na Kokořínsko a podpořit malé herce nejen potleskem, ale i mincí. Pokud tuto možnost nemáte, a přesto byste chtěli pomoci, přispějte nám v této výzvě.

Výtěžek půjde na Centrum LOCIKA. Za tuto skvělou zprávu znovu děkujeme, nejen těm co nás nominovali, ale i těm, kteří pro nás hlasovali.

Moc si vyjádřené důvěry vážíme.

Přejeme souboru krásné putování a těšíme se na fotografie,
tak hyjééé... jedeme v tom společně pro dětství bez násilí.

Zdravíme z LOCIKY
Založení výzvy

Centrum LOCIKA, z.ú.
Chceme, aby všechny děti v České republice vyrůstaly v rodinách bez násilí. Pomáháme dětem a jejich rodičům žít život bez násilí a posilovat zdravé vztahy v rodině.
Děti, které zažívají domácí násilí, nemají stejné dětství jako ostatní děti.
Místo bezpečí doma mají strach a obavy o zdraví a život svůj i svých blízkých. Často se cítí zodpovědné za násilí mezi rodiči a jejich přání a sny mají s dětským světem máloco společného. Situaci v rodině nemohou samy změnit, k tomu potřebují  citlivou a dlouhodobou pomoc. A právě proto vzniklo Centrum LOCIKA.

Přispějte na nové příběhy bez násilí.

DĚKUJEME!Centrum LOCIKA je první specializované centrum pro děti zažívající domácí násilí v ČR. Na situaci v rodině se díváme očima dítěte, proto i pro terapii volíme metody blízké dětem. Pro dítě je přirozeným vyjadřovacím prostředkem hra (u dospělého slova), proto i terapeutická práce s dětmi v centru LOCIKA je založená na technikách typu práce s keramickou hlínou, malování (artetertapie) a hra na písku (sandplaying).

Je moc hezké a ušlechtilé, co děláte. Přeji vám hodně štěstí ve vaší práci a co nejvíce šťastných a veselých dětí s rozzářenýma očima.
Václav :)
Václav Choděra
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Centrum LOCIKA, z.ú., projekt: POMOC PRO DĚTI ZAŽÍVAJÍCÍ DOMÁCÍ NÁSILÍ