Citfin - Finanční trhy, a.s.: Dárcovská výzva pro projekt Obnova postelového parku

Citfin podporuje důstojné stáří

vybíráme od 25.8.2017
172 050 Kč
vybráno 51 % z 335 000 Kč

přispělo

26 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Pomozte společně s Citfinem zpříjemnit stáří seniorům z Domova Sue Ryder. Přispějte i vy na obnovu postelového parku! Společně jim zakoupíme nová elektricky ovládaná polohovovací lůžka.

Milí přátelé Citfinu,

s Domovem Sue Ryder spolupracujeme řadu let. Jsme totiž přesvědčeni o tom, že tato nezisková organizace má nesmírně důležité poslání. Již 20 let pomáhá všem, kterým stáří působí starosti. Seniorům poskytuje pobytovou a hospicovou péči, pomáhá starým lidem v domácnosti, nabízí jim bezplatné poradenství i půjčovnu kompenzačních pomůcek.

Proto jsme se rozhodli přispět na jejich kampaň Garáž Sue Ryder, jejímž cílem je obnova postelového parku domova pro seniory Sue Ryder. Postele představují pro starého člověka velkou a podstatnou část jeho světa. Je pro ně nesmírně důležité, aby se v nich cítili příjemně a hlavně bezpečně.
DSC-0150-velikost-2.jpg-7eQlif2MhSWh7wEDE%2BsvMfsy.jpg

Pojďme společně pomoci dobré věci a na nové postele se jim složme. Vyhlášená cílová částka 335 000,- představuje pouhých 10 nových polohovacích postelí. Přidáte se, prosím?

Děkujeme Vám!

Martina Arnold Rubín, Citfin

PS: Na každý Váš dar Vám Domov Sue Ryder vystaví potvrzení o daru. Darovanou částku si můžete posléze odepsat z daní.

Darovali jste nejkrásnější vánoční dárek. Děkujeme Vám!


Letošní Vánoce v Domově Sue Ryder budou štědré. Vlastně už štědré jsou! Pod stromeček nám totiž přijely nové elektrické polohovací postele pro naše klienty – staré lidi, kteří potřebují kvůli věku a zdravotnímu stavu nepřetržitou pomoc druhých. Za tento životně důležitý dárek vděčíme  podpoře společnosti Citfin, která pro Sue Ryder celou výzvu vymyslela, zorganizovala a navíc spolu se svými zaměstnanci přispěla částkou 42 550 Kč. Za tento vánoční dárek děkujeme také Vám – dárcům, kteří jste se k výzvě Citfin přidali a společnými silami jste k 13. 12. 2017 poskládali neuvěřitelnou částku 171 050 Kč!

S Vaší pomocí tak pokračuje postupná obnova 20 let starého postelového parku Sue Ryder. Nové polohovací postele zajistí klientům pohodlí a bezpečí a pečovatelům sníží fyzickou zátěž a ušetří čas, který pak budou moci věnovat komunikaci s klienty.
web-FINAL.jpg-R2lgD6a9YeVWRhqTHiye%2BfNZ.jpg


Tato výzva 31. 12. 2017 končí. Do této chvíle jste poskládali částku na nákup pěti polohovacích postelí. Pokud by se podařilo přidat ještě dalších 29 950 Kč, můžeme koupit šestou postel. Najdete, prosím, čas, sílu a prostředky na další dobrý skutek v posledních dnech tohoto roku?

Děkujeme Vám a přejeme Vám krásné Vánoce a všechno nejlepší do roku 2018!

Za celý Domov Sue Ryder i všechny naše klienty
Radka Kulhánková
radka.kulhankova@sue-ryder.cz
+ 420 774 377 124

Založení výzvy

Domov Sue Ryder
Pomozte nám obnovit postelový park Sue Ryder! Přispějte na zakoupení elektricky ovladatelných polohovacích lůžek a podpořte tak obnovu garáže Sue Ryder.

GarazSRheader03-raster02.png-0i0wCb4ACPEYD9LHpvCoAQ7V.png

Obnova postelového parku Domova Sue Ryder

Domov Sue Ryder nabízí pobytové služby pro 52 seniorů. Vzhledem k vysokému věku a zhoršujícímu se zdravotnímu stavu našich klientů je zásadním prvkem vybavení kvalitní polohovací lůžko, které umožňuje zajištění péče také klientům v terminálním stádiu života. Postele ve Sue Ryder překračují svou životnost již 8. rokem. Jejich stav je poznamenám dlouhodobým intenzivním používáním. 4 lůžka jsou v kritickém stavu, u ostatních dochází k opakovaným poruchám. Postele se tak stávají pro klienty nebezpečné, neboť zvyšují riziko pádu, proleženin a otlaků a komplikují práci personálu.  

HBrgCNwF.jpg
Postel jako kára

Postele představují pro staré lidi velkou část jejich světa, stejně tak jako se život aktivních lidí současnosti odehrává za volantem jejich vozu. Lůžka, která naši klienti potřebují, toho mají s auty společného víc, než by se zdálo: atraktivní design, vysokou nosnost, řadu bezpečnostních prvků zamezujících pádům (postranice, nastavitelná výška lůžka, brzdy) či mobilizační funkcionality (madla, elektrické zdvihání). Spojením retro káry a polohovacího lůžka chceme upoutat pozornost na něco na jednu stranu tak všedního, na druhou stranu tak zásadního, jako je postel.

Jak můžete pomoci?

Pomozte nám obnovit postelový park Sue Ryder! Přispějte na zakoupení elektricky ovladatelných polohovacích lůžek a a podpořte tak obnovu garáže Sue Ryder. Kvalitní polohovací lůžko zajistí pohodlí a bezpečí klientů a sníží fyzickou zátěž personálu. Pečovatelé rychleji zvládnou běžné úkony a budou tak moci věnovat více času komunikaci s klienty.
Darovat můžete jednotlivé náhradní díly nebo celou káru. Více na www.garazsueryder.czMoc Vasim aktivitam fandim a preji krasne svatky:) Vsem do Sue Ryderu:)
Tereza B.
1 000 Kč
Nech dobre slúži.
Dárce
33 500 Kč
LABTECH s.r.o.
Marta Povolná
25 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Domov Sue Ryder, projekt: Obnova postelového parku