CZ / EN
Ruby Mizon: campaign for project DOBROVOLNÍCI VĚNUJÍ VOLNÝ ČAS DRUHÝM

I'm running a ½ marathon for charity!

we started on 2017-03-04
€230
raised 124 % out of  €185

supported by

19 people
This campaign is already closed. Thank you!
For the past 2 years I have been active as a volunteer for ICOS Cesky Krumlov (within the program A Friend In Life). The volunteer centre focuses mainly on supporting children, physically disabled people and the elderly. Their work is important and I would like to invite you to support the centre either through running the race with me(a partner is always useful) or by making a financial contribution .This will be my second ½ marathon, but this time I would like the race to be more meaningful.

Thanks to all for their donations and I am looking forward to the madmen and women who would run the 21 kilometres with me.
In 2016 I had my first experience with the atmosphere at a race. The Mattoni ½ Marathon in Ceske Budejovice was a huge challenge for me and I didn’t think I would participate again. But then I had the thought of supporting our volunteer centre and I decided to take up this new challenge. Knowing I am running for a good cause will force me to give it all I have got.

The purpose of the program A Friend In Life is to enable children who have problems communicating, problems at school or within their families. The volunteers have the role of a friend who spends time with them once or more times a week. Me and my client K. get on great and spent many lovely moments together. 

If anyone would like to take part in the race with me, registration is possible on the ICOS website. Part of the registration fee (500 CZK) goes to ICOS.

If running is not for you it is possible to support the organisation with a donation. To make it more fun I decided to do a training run of 21 km for every 1000 kc collected(my usual training session is about 5 km…)

I would like to thank everyone who supports me in advance. Any donation however small as well as participating in the race is very much appreciated. I am convinced that running a half marathon means really digging deep and is one of these things that you might well have on your bucket list.  

Thank you ❤,
Ruby M. 

V sobotu jsem absolvovala svůj druhý tréninkový běh. Bylo to něco přes 20 km, na mapce je pouze cesta zpět s nezměřenými úseky. Během běhu jsme angličákovali, klikovali a žabákovali.... Byl to super trénink (Příprava na extrémní závody) s lidma z PPC ČB. Do půlmarathonu zbývají 2 měsíce, ale přispívejte dál, ať jsem na to opravdu ready! :) :D


Tak prvních tréninkových 21 km za mnou, s nejlepším parťákem Michalem ❤
Děkuji za dosavadní podporu....

Create campaign

ICOS Český Krumlov, o.p.s.
Dobrovolníci pod Dobrovolnickým centrem věnují na Českokrumlovsku stovky hodin svého volného času druhým. Pomáhají seniorům, dětem i mladým lidem se zdravotním postižením.
Dobrovolnické centrum podporuje a zapojuje každý rok desítky dobrovolníků do nejrůznějších programů na podporu druhých.

Proškolení dobrovolníci pravidelně docházejí do domovů pro seniory, dětského domova, rodinného centra, doučují děti, vedou unikátní dobrovolnické Informační centrum pro seniory, připravují desítky vzdělávacích a poznávacích akcí pro naše starší spoluobčany…

V programech Dobrovolnického centra působí více než 50 mladých i starších dobrovolníků pravidelně, řada dalších pak vypomáhá jednorázově. Bez jejich pomoci by život mnoha z nás byl daleko chudší, mnohé z programů na pomoc druhým by nemohly vůbec fungovat. 
"Dobrovolníci přinášejí obrovský kus radosti a štěstí", z pohledu paní Hanky, která má zkušenosti z domova pro seniory jako zaměstnanec i dobrovolník.
Dobrovolnictví pomáhá zdarma a šetří nemalé prostředky, přesto něco stojí: musí být profesionálně vedeno, dobrovolníci jsou proškoleni, pojištěni, jsou jim hrazeny nezbytné náklady pro jejich činnost,…

Pomoc druhého může někdy potřebovat každý z nás. Podporou Dobrovolnického centra pomůžete druhým i vy.

Více o Dobrovolnickém centru: http://dobrovolnictvi.krumlov.cz

Podpořit dobrovolnické centrum se rozhodli svým během v rámci běžecké ligy RUNCZECH 2017 a dárcovskými výzvami také:
Podpoříte-li jejich úsilí, podpoříte naše Dobrovolnické centrum. Děkujeme. 


Go, Ruby!

Carolyn Zukowski
CZK 250

Why do I have to write something !!
OK,,,, good luck hope you make it :-)

Donor
CZK 375

ICOS jede!

Donor
CZK 200
All donations support organization:
ICOS Český Krumlov, o.p.s., projekt: DOBROVOLNÍCI VĚNUJÍ VOLNÝ ČAS DRUHÝM