Sue Ryder


Senioři

Bez výtahu se nehneme! A tak se skládáme na nový pro ty nejstarší z nás

Ruku na srdce - kdo z nás by jezdil 25 let starým autem bez obav, že už se nikdy nerozjede nebo zůstane stát uprostřed silnice? S výtahem, který najezdil tisíce kilometrů, na požádání zastavil a spolehlivě hlásil číslo patra, je to stejné. Pro bezpečí klientů Sue Ryder, jejich rodin, pečujících, zvířecích terapeutů a všech, kteří si nemohou říct "dneska půjdu po schodech" se skládáme na nový, který bude sloužit dalších 25 let.

vybíráme od 22.4.2024

Skládačka na důstojnou jízdu pro ty nejstarší z nás

Darujte, prosím, kousek výtahu. Děkujeme Vám.❤️
881 620 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Výtah není jen přepravní prostředek - je to bijící srdce Sue Ryder! Desítky let s ním jezdili pečovatelé, zdravotní sestřičky a hlavně klienti - třeba paní Helenka, pan Jiří a další senioři, kteří se bez koleček pohybovat nemohou. Vozil je na zahradu za sluncem, na skupinové tréninky paměti, na rehabilitaci i modlitby v kapli. Pamatuje si válečné veterány, mikulášské průvody i rodinné návštěvy. Vozil kočičí i psí terapeuty. Přivážel lékaře a záchranáře. Výtah v Sue Ryder prošel několikrát resuscitací a verdikt je jasný. Srdce výtahu v Sue Ryder přestává tlouct a tak se skládáme na nový. Prosím, přidejte se.
Děkujeme za Vaši štědrost.🧡

Monika Havlová
E-mail: monika.havlova@sue-ryder.cz
Tel: +420 775 429 446

Domov Sue Ryder, z. ú.
www.sue-ryder.cz 
Každý v ČR má mít šanci prožívat důstojně stáří své i stárnutí svých blízkých. Proto je tady od roku 1998 Sue Ryder. Stovky lidských příběhů. Tisíce hodin pomoci. Díky spolupracujícím profesionálům, dárcům, dobrovolníkům i díky Vám. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu