Díky, že můžem, z.s.


Filantropie a dobrovolnictví Kultura, umění a historie

Zapalte svíčku na dálku a podpořte oslavy 17. listopadu! ✌🏻

Díky vám můžeme už desátým rokem organizovat oslavy sametové revoluce Korzo Národní. Každý váš příspěvek se přemění na svíčku s osobním vzkazem, kterou za vás v přímém přenosu položíme k pamětní desce 17. listopadu na Národní třídě. Pouze díky vaší finanční podpoře můžeme připravit oslavu, jakou si jeden z našich nejvýznamnějších státních svátků zaslouží.

156 780 Kč

přispělo

545 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Jak zapálím svíčku na dálku? 🕯️
Vyberte libovolný příspěvek a napište krátký vzkaz (např. „Láska a pravda zvítězí“), který chcete na svíčku umístit a odeslat, my se postaráme o zbytek. Vy se jen budete dívat, jak váš plamínek svobody hoří na Národce. Jak? Pomocí živého vysílání na našich sociálních sítích a webu, které najdete TADY. Vysíláme celý den od 09:00 do 20:00, následně živý přenos z Národní třídy končí.Co podpořím? 
Každý příspěvek se přemění nejen na hořící svíčku s osobním vzkazem, ale díky vašemu dobrovolnému daru nám pomůžete s oslavami Korzo Národní a s další desítkou aktivit podporující demokracii, svobodu a lidská práva, které připravujeme během celého roku. Buďte toho součástí! Podívejte se na náš web www.dikyzemuzem.cz. 

Děkujeme, že pro vás můžeme již desátým rokem organizovat největší oslavy sametové revoluce Korzo Národní. Každoročně se zhruba pětina nákladů pokryje právě z vašich dobrovolných darů. Přispějte nám i letos a zažehněte tak svůj osobní plamínek svobody. Bez vás by to nešlo - díky, že můžem. ✌️
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Bez svobody se žít nedá! Děkujeme

Petra Gaislerová
1 989 Kč

Díky, že můžem.

Jan Školník