Sue Ryder


Senioři

Staň se hvězdou pro ty nejstarší z nás

Nadělte těm nejstarším z nás zážitky i péči, kterou nutně potřebují k životu. Ať je Vaše štědrost přikryje péčí, radostí a pohodou jako teplá vánoční peřina.🌟🎄

vybíráme od 14.11.2023

Dárek pro Sue Ryder

Ke sbírce Staň se hvězdou pro ty nejstarší z nás se přidalo celkem 478 individuálních dárců a 18 firemních dárců, kterým se podařilo vybrat neuvěřitelnou částku 1 970 085 Kč.

Každá koruna se teď promění v důstojnou péči, doprovázení, psychickou a duchovní podporu. K nim se přidají i speciální přání, vytoužené výlety a návštěvy zvířecích terapeutů, které si klienti Sue Ryder zamilovali.

Děkujeme, že jste zazářili jako ty nejjasnější hvězdy v souhvězdí Sue Ryder a péče o důstojné stárnutí.

❤️

Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Darujte paní Rút (94 let), panu Jiřímu (94 let) a dalším starým lidem krásný zážitek i péči, kterou nutně potřebují k životu.

Každý jednotlivý životní příběh klienta Sue Ryder skrývá své poselství. Stojí za to mu naslouchat a podpořit moudré stáří důstojností a péčí. Spojte síly v tomto předvánočním čase, potěšte druhé dárkem, který si neodnesete domů.

Díky Vám můžeme měnit osudy konkrétních starých lidí i celý příběh péče o seniory v ČR. Stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme.  
Přidejte se k nám.
Ať je vaše štědrost přikryje péčí, radostí a pohodou jako teplá vánoční peřina.🌟🎄


Každý v ČR má mít šanci prožívat důstojně stáří své i stárnutí svých blízkých. Proto je tady od roku 1998 Sue Ryder. Stovky lidských příběhů. Tisíce hodin pomoci. Díky spolupracujícím profesionálům, dárcům, dobrovolníkům i díky Vám. 

Z celého srdce děkuji za Vaši podporu. 🧡

Monika Havlová
E-mail: monika.havlova@sue-ryder.cz
Tel: +420 775 429 446

Domov Sue Ryder, z. ú.
www.sue-ryder.cz 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu