Srdcem Robinson, z.ú.


Hospicová a paliativní péče Lidé s postižením

Srdcem Robinson – Zdravě s vážnou nemocí

“Vaše dítě je vážně nemocné“ na tuhle větu vás nikdo a nic nepřipraví. A přesto si ji vyslechne každá desátá rodina v České republice. Svět se zastaví a scvrkne na jeden jediný cíl: vyléčení. Stranou jde partner, práce, sourozenec, a nakonec i život sám. Trávíte hodiny, dny i měsíce po lékařích, nemocnicích, informace se valí a vy se pomalu ztrácíte. Lékařský tým dokáže dělat zázraky, na léčení duše jim ale už nezbývá čas ani energie. Proto je tu Srdcem Robinson.

vybíráme od 31.1.2024

Tým Srdcem Robinson Vám děkuje za podporu!

Děkujeme, že se společně s námi podílíte na péči o rodiny na jejich těžké životní cestě.
8 400 Kč

přispělo

8 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

„Když můj syn onemocněl rakovinou, v podstatě se mi zhroutil svět….měla jsem v sobě spoustu otázek, které jsem nedokázala sama odpovědět.“, řekla nám maminka Anna z Prahy. 

I díky podpoře lidí, jako jste Vy, jsme společně dokázali pomoci nejen Anně, ale i dalším rodinám. A v roce 2024 v tom pokračujeme. 


Opečovali jsme již 50 rodin, maminek, tatínků, sourozenců, kterým zkušení koučové a terapeuti pomohli zvládnout náročné chvíle. Situace těchto rodin je mnohdy ekonomicky i emocionálně velmi tíživá. Přesto se jejich emocím ze strany odborníků dostává málo pozornosti a péče. A proto jsme tu pro ně my.

Jen vyrovnaný rodič může být nemocnému dítěti oporou

Průměrná péče o jednu rodinu, která obsahuje osobní, online i telefonické konzultace, odbornou literaturu a další podpůrné materiály, stojí 16.500,-. Aby mohla být podpora dostupná, rodiny si hradí pouze 3.500,-. Zbylá částka je placena z prostředků, které dáme společně dohromady. Přidáte se?



Pojďte se společné s námi podílet na péči o rodiny na jejich těžké životní cestě.
Rodiny díky Vám pochopí vlastní emoce, najdou svá řešení a postupy, jak dál, uvědomí si vlastní sílu a pochopí, že říct si o pomoc není prohra. Ve chvíli, kdy tu pro ně nebudeme, budou na situaci často úplně samy.

Pomohli jsme rodině Aleny: „Neskutečně nám dokázali poradit s přípravou na operacinebo rodině Martina: „Lidský faktor byl nedocenitelný“.

Děkujeme Vám za podporu,
Tým Srdcem Robinson



Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu