Packa pro útulkáče, z.s.


Zvířata

Spokojený důchod pro Babu

Udělejme společně Babu o chlup lepší důchod. Bíglí dáma, která si po 18 letech života venku u boudy uživá v doživotní péči našeho spolku potřebuje vaši pomoc.

vybíráme od 12.4.2024
2 700 Kč

přispělo

8 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
AKTUALIZACE: Termín operace Babu je 14.5.2024

AKTUALIZACE: Boulička Babu začala růst a tak jsme se rozhodli po konzultaci s několika veterináři přistoupit k operaci. Čeká nás předoperační vyšetření a pak se rozhodne.

Babu je 18ti letá bíglí dáma, která je úplně prvním pejskem, kterého jsme přijali pod ochranné packy našeho spolku.

Babu byla zvyklá žít celoročně venku. Pán, se kterým trávila celý život se dostal do složité životní situace, kde náročné zaměstnání a stěhování z domku do bytu nedovolovalo se nadále o Babu starat.

Babu se u nás nečekaně zabydlela v kuchyni, užívá si teplo domova a pomalu se seznamuje s dalšími členy naší smečky. Je bázlivá, ale kontaktní a přes svůj věk hodně učenlivá.

Babu má za sebou důkladnou veterinární kontrolu, která  ukázala potíže s ledvinami, což znamená intenzivní léčbu a hlavně striktní ledvinovou dietu.

V následujících týdnech čeká Babu operace bouličky u zadečku. Ukázalo se, že se jedná o zhoubný nádor análních žláz, který pomalu roste a pro Babu by jeho další růst mohl mít v řádech měsíců fatální následky.

Protože si Babu svého psího důchodu a pohody užívá, je aktivní a stále ji baví poznávat nové věci, rozhodli jsme se tedy, po dohodě s paní veterinářkou, že ji bouličku necháme odstranit.

Pojďme, prosím, společně téhle psí babče dopřát užívat si dál života, který nikdy předtím neznala.

Váš dar nám pomůže financovat nejen zmiňovanou operaci, ale také následnou léčbu i pravidelné výdaje za léky, dietu i další péči.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přejeme mnoho sil ❤️!

Kateřina
200 Kč