Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

SÍLA PRO NEDOKLUBKO

Nedoklubko je spolek podporující rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice. Poskytuje okamžitou a ucelenou informační podporu a zvyšuje povědomí o neonatologii v ČR i na mezinárodní úrovni. Pomáhá rodinám po předčasném porodu. Sdílí rady a informace, příběhy a zkušenosti. Předává víru a naději. Je tady pro ty, kteří ho potřebují.

Posílám sílu Nedoklubku

Děkujeme za Vaše rozhodnutí posílit Nedoklubko. I díky vám můžeme plnit své poslání a podporovat rodiny předčasně narozených dětí.
296 144 Kč
vybráno 81 % z 365 000 Kč

zbývá

93 dní

přispělo

261 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Každý rok se v České republice narodí téměř devět tisíc miminek předčasně. Musí několik prvních týdnů i měsíců svého života prožít v inkubátoru či na vyhřívaném lůžku. Pro rodiče jsou tyto dny psychicky náročné. Především maminky trpí pocity beznaděje, selhání, bezmoci či strachu radovat se z narození miminka. V Nedoklubku víme, jak jsou první dny a týdny po předčasném porodu těžké! Prošly jsme tím také.
I my jsme byli v situaci, kdy jsme hledali informace a pomoc. I naše děti se narodily předčasně. A proto jsme tu pro tyto rodiny a také pro zdravotníky, kteří o ta nejmenší miminka pečují.


NAŠE ČINNOST

  • Podpora rodin a zdravotníků
Celý rok předáváme do všech neonatologických oddělení léčivé balíčky a tiskoviny pro rodiče, kterým se narodí miminko předčasně. Pravidelně podporujeme centra vybavením, které pomáhá zlepšit péči o miminka a maminky.

  • Podpora prevence a výzkumu
Informujeme o možnostech prevence v těhotenství. Vydáváme publikace nejen pro těhotné s rizikem předčasného porodu. Podporujeme výzkum příčin předčasných porodů přímou finanční pomocí a aktivně vyhledáváme těhotné ženy do tohoto výzkumu.

  • Psychologická pomoc a sdružování
Pravidelně publikujeme příběhy rodin pro podporu dalších, kterým se miminko narodí předčasně. Jsme aktivní na sociálních sítích, kde pravidelně přidáváme nové informace, komunikujeme s rodiči i veřejností o všem, co je trápí nebo zajímá. Pořádáme akce pro rodiny, zdravotníky a všechny, kteří nás podporují. Budujeme sounáležitost se zdravotníky a rodinami po celý rok.

  • Zvyšování povědomí o problematice předčasného porodu
Spolupracujeme se zdravotníky a médii. Prostřednictvím našich kampaní zvyšujeme povědomí o předčasném porodu, jeho příčinách a prevenci a o možnostech péče o předčasně narozené děti.

💜 MŮŽETE NÁS PODPOŘIT JEDNORÁZOVĚ NEBO MŮŽETE BÝT NAŠÍM PRAVIDELNÝM DÁRCEM 💜


Děkujeme těm, kteří nám pomáhají  plnit naše poslání…

nedoklubko.cz


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (4)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Děkujeme za vaši péči o naše nejmenší :)

Denisa
1 000 Kč

Neonatologii České Budejovice moc děkujeme za peci o predcasne narozeneho chlapecka Janecka.

Laislava Chromá
300 Kč

Sílu a štěstí rodinám

Karel Ondrášek

10. charitativní piknik v Borském parku <3

Eva Mayerová
11 000 Kč

Diky!

Tomáš

pro Nové Naděje

Jan Kašťák
700 Kč

Děkuji moc za chobotničku pro syna.

Dárce

Děkujeme za podporu v náročné chvíli!

Karolína Duschková
200 Kč

Přejeme miminkům hodně štěstí a síly. :)

Petr Nilaš
1 000 Kč

Tuto částku jsem zaplatila jménem naší vnučky Emy (25.11.2020), která byla donošené a zdravé miminko, ale ne každá rodina má takové štěstí. Děkujeme za to, co děláte pro ty maličké a jejich mámy.

Dagmar Vacková