Pet Heroes z.s.


Zvířata

Týraný Rek volá o pomoc

Rek přišel do útulku v hrozném stavu: na krku měl řetěz zabalený do staré hadice, přerostlé drápy, zoubky se mu rozpadají a mezi nohama má obrovský nádor... Nikdy neviděl veterináře, žil zřejmě jenom venku a možná nezažil ani pohlazení. V očích má strach, neví, co s ním bude, ale za tím strachem vidíme i jedno velké přání. Přání být milovaný a opečovávaný. Rek nechce zpátky, chce ještě žít a konečně poznat lásku.

vybíráme od 24.3.2024
68 901 Kč
vybráno 230 % z 30 000 Kč

zbývá

9 dní

přispělo

151 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Týraný Rek a jeho šance na život

Tohohle staršího chlapečka odebraly úřady kvůli týrání. Na krku měl místo obojku řetěz částečně obalený starou hadicí. Žil zřejmě na zahradě a veterináře nikdy v životě neviděl.

A co hůř? Rek má mezi zadníma nohama pod zadečkem obrovský nádor, který mu tlačí na střeva, překáží mu při vylučování i chůzi…

Nechápeme, jak tohle někdo může udělat. Jak mu mohl tak dlouho nikdo nepomoct? Rekovi kouká strach z očí, bojí se a přesto je svým způsobem vděčný. Mazlí se, jí a je na všechno hrozně zvědavý, i když je zároveň vidět, jak se bojí.

Dáme mu společně šanci si užít podzim života? 

Rek má šanci dál žít a užít si alespoň klidné a láskyplné stáří. Potřebuje ale odstranit nádor mezi nohama. Operace je riziková jako každá jiná, ale ještě rizikovější by bylo, kdyby Rek zůstal bez ní. Dejte společně s námi Rekovi druhou šanci, aby tu ještě chvíli byl a poznal, co to znamená láska.

Nejprve hradily náklady úřady, jenže potom začalo hrozit, že by se Rek mohl k majitelům vrátit. Proto jsme si ho vzali do plné péče my - operace a péče je tak finančně na nás a my uděláme vše pro to, aby Rek už nikdy nezažil strach a bolest.
Příspěvky nad rámec výdajů za konkrétní zvířátko budou použity na zajištění pomoci zvířatům v nouzi v souladu s vyhlášenou sbírkou.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Přeju Rekovi, ať se brzy uzdraví.

L.Š.

Je to jen drobný příspěvek, pro pejska s velkým srdcem. snad aspoň malinko pomůže.

Bohumír Šimek
100 Kč

Držím ti palce pejsku.❤️

Hana Michálková
1 000 Kč

Rek je hodně podobný mému pejskovi. Moc mu přeju, aby operace dopadla dobře a žil dál přiměřeně zdravý a hodně spokojený.

Dárce
300 Kč