Psí život, z.s.


Zvířata

Minda - virtuální adopce

Ne všechna zvířata jsou vhodná ke skutečné adopci, ale přesto potřebují pomoc. Adoptujte si kočičku Mindu na dálku a pomozte jí žít plnohodnotný život!

vybíráme od 15.10.2014

Minda - virtuální adopce

Přispívejte Mindě každý měsíc na její péči. Pravidelně Vás budeme informovat, jak se jí daří a jak jí Vaše příspěvky pomáhají.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Minda je desetiletá kočička, která mnohokrát měla koťata, než jsme ji nechali vykastrovat. Pochází od majitele z chatové osady, který se o ni ze zdravotních důvodů již nedokázal postarat. Tento majitel měl ještě další dvě kočky, kterým se nám ale podařilo najít skvělý nový domov.

Minda však není vhodná k trvalé adopci, má velmi plachou povahu, bojí se cizích lidí i jiných zvířat. Je fixovaná na svůj původní domov a přemístění jinam by nesnesla. O Mindu pečujeme v tedy v jejím původním prostředí, zajišťujeme jí pravidelný přísun krmiva a pravidelnou veterinární a další péči. Minda je zvyklá žít venku, do domu nechce ani vejít. Z tohoto důvodu jsme jí pořídili polystyrenovou boudičku, vystlali ji slámou, aby se měla i v zimě kam schovat. V místě nám s péčí o ni pomáhají i místní chataři, kteří ji pravidelně krmí námi zakoupeným jídlem.

Náklady na její péči se pohybují kolem 500 Kč za měsíc a patří do nich zejména krmivo, pravidelné podávání přípravků proti vnitřním a vnějším parazitům a veterinární péče (očkování apod.). Pokud by se na pomoc Mindě podařilo vybrat peněz více, dary budeme střádat v jejím fondu pro případ neočekávaných výdajů či nutnou akutní pomoc zvířeti s podobným osudem. 

Stačí si na této platební bráně zvolit částku, zadat darovat "měsíčně" a poté následovat instrukce. Moc za Mindu děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Ať se Mindě daří!
200 Kč
Dobrý den, zase mě za nějaký čas oslovte, zase něco pošlu. Nechci darovat měsíčně, jsem důchodce . Kočičky mám moc ráda, máme doma tři.
500 Kč
Není rozdíl mezi zvířaty žijícími na ulici a domácími mazlíčky, jen ti venkovní to mají o mnoho těžší. Ráda číče Mindě pomůžu :-)
Jarmila Lauberová
Posílám malou částku, ale posílám. A to může kdokoli
Dana Nekolova