A2, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací

Předplaťte si Alarm

Neustále teď posloucháme řeči o tom, jak zásadní roli pro svobodu a demokratičnost společnosti mají nezávislá média. V českém mediálním prostoru nejspíš nenajdete jinou platformu, která by byla natolik odstřižená od politických a ekonomických tlaků, jako je právě Alarm. Můžete s námi nesouhlasit, vztekat se nad našimi komentáři, zuřivě bušit do klávesnice a nadávat nám v diskuzích pod články, přesto ale víte, že jsme médium, které ctí demokratické principy, aktivně vystupuje proti rasové, sexuální i genderové diskriminaci a hájí pokrokové myšlenky a hodnoty. Pokud se demokratická společnost vyznačuje rozmanitostí myšlenkových a názorových proudů, které spolu svobodně, byť často nesouhlasně koexistují, musí mít každá podobná demokratická společnost médium typu Alarm. Od samého začátku závisí naše existence na finanční podpoře čtenářů. Bez nich bychom takto radikálně a nezávisle nikdy psát nemohli. Nechceme jako jiná média zpoplatňovat svůj obsah a psát o demokracii za paywallem. Demokratické myšlenky jsou buď dostupné pro všechny, nebo demokratické vůbec nejsou. Předplaťte si Alarm. Má to smysl! Na jakékoliv dotazy vám rád odpoví Ondřej Bělíček (732 888 002, o.belicek@advojka.cz).

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Díky moc :*

Anna

velmi smysluplná práce! pochvala!

art rescue s.r.o. Helfertová
250 Kč

Díky :)

Kanec

díky

jiří suchý

...

Ondrej Zezula
1 000 Kč

Diky za vasi praci.

Tereza Pálková
150 Kč

Zdravím,
Rád bych přispíval serveru, který odvádí svoji, především redakční, práci a neměl pocit, že si fakta z článků musím ověřovat, že se nejedná o něčí agitku a že článek má přesah, hodnotu, obsahuje fakta a ne dojmy.

V diskusi mi poradili, že napsat to vzkazu přispivatele by mohlo mít větší váhu, abyste viděli, že mi na tom záleží.

Prosím, dělejte kvalitní žurnalistiku a ne agitku, doomsay, nebo alarmistický aeronet. Přinášejte dál originální témata, ale zpracovávejte je kvalitně, přísně a věcně.

Díky. JS

Dárce

Chci slyšet alarm, jinak líp nebude.

Robert Pleskot
3 000 Kč

Aby Saša nemusela být hodná holka, pokud nechce.

Tomáš Vokatý
100 Kč

Držím palce! Dělejte dál svou skvělou práci.

Zdeněk Dohnálek
300 Kč