A2, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací

Předplaťte si Alarm

Neustále teď posloucháme řeči o tom, jak zásadní roli pro svobodu a demokratičnost společnosti mají nezávislá média. V českém mediálním prostoru nejspíš nenajdete jinou platformu, která by byla natolik odstřižená od politických a ekonomických tlaků, jako je právě Alarm. Můžete s námi nesouhlasit, vztekat se nad našimi komentáři, zuřivě bušit do klávesnice a nadávat nám v diskuzích pod články, přesto ale víte, že jsme médium, které ctí demokratické principy, aktivně vystupuje proti rasové, sexuální i genderové diskriminaci a hájí pokrokové myšlenky a hodnoty. Pokud se demokratická společnost vyznačuje rozmanitostí myšlenkových a názorových proudů, které spolu svobodně, byť často nesouhlasně koexistují, musí mít každá podobná demokratická společnost médium typu Alarm. Od samého začátku závisí naše existence na finanční podpoře čtenářů. Bez nich bychom takto radikálně a nezávisle nikdy psát nemohli. Nechceme jako jiná média zpoplatňovat svůj obsah a psát o demokracii za paywallem. Demokratické myšlenky jsou buď dostupné pro všechny, nebo demokratické vůbec nejsou. Předplaťte si Alarm. Má to smysl!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Info o projektu vám dá a dotazy zodpoví
Klotylda Marková
m: +420 721 347 911 | e: klotylda@advojka.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Věnujte se víc třídním než identitární otazkám. A nejlépe problematice mizení levicové politiky a její potřeby, kdy žijeme v době, kde se lidé přestávají vnímat jako celkové nějaké sociální třídy a kde se podléhá iluzi, že jsme tady každý sám za sebe. Imho vše v důsledku nástupu sociálních sítí a mikrokapitalismu lajků, které vytvořily iluzi, že každý máme úspěch ve svých vlastních rukou.

Jakub Kanak
250 Kč

Vše nejlepší k narozeninám Aničko <3

M+P
500 Kč

Dobrá práce, jen tak dál )

Martin Jakub

..love..

pavel ptacnik

Děkuji za Vaši poctivou a důslednou práci. ❤️

Tereza Skálová
300 Kč

Díky za konzistentně skvělou novinářskou práci, báječný podcasty a momentálně za články o Ferim.

Valerie Plevová
3 000 Kč

Díky za výbornou práci a rozpoutání diskuzí o sexuálním násilí!

Dárce
500 Kč

Díky!

Adam Burjan
2 000 Kč

Alarm je nejlepší čtivo na trhu a Kolaps doslova závislost. Díky!

Dagmar Růžičková
150 Kč

Dobrý den, na úvod musím podotknout, že s Vámi velmi často názorově nesouhlasím. Na druhou stranu jsem rád, že tak energicky přinášíte nové/jiné pohledy do placu. Často mi čtení vašich textů přinese jiný pohled na věc a já svůj názor alespoň částečně zreviduji. K jednorázovému daru mě přesvědčila Vaše práce na kauze D. Feriho. Sebelepší poslanec by neměl být nedotknutelný a média by měla pracovat na kauzách padni komu padni. To jste společně s Deníkem N s akčností sobě vlastní předvedli. Děkuji.

Jiří Voldán