A2, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací

Podpořte Alarm

Redaktorky a redaktoři mediální platformy Alarm se snaží tvořit protiváhu konzervativním webům i médiím ovládaným oligarchy. Nezávislost médií v České republice je čím dál iluzornější. Existence platformy, jakou je Alarm, je tak stále potřebnější, byť je nám jasné, že celkovému trendu oligarchizace médií nezabráníme. Můžeme však alespoň nabízet obsah, který nesleduje zájmy mocných. Bez finanční podpory čtenářů a čtenářek se však dlouhodobě neobejdeme. Podpora pravidelnou měsíční částkou nám pomůže dále rozvíjet naše aktivity i web. Vážíme si ovšem i jednorázových příspěvků, které nás motivují k další práci. Na jakékoliv dotazy vám ráda odpoví Eva Sýkorová (725 912 692, sykorova@advojka.cz).

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
keep it real
Dárce
Oceňuji prostor, který je věnován mladým českým autorům. Vážím si kritické snahy o narušování statutu quo v české společnosti.
Štěpán Truhlařík
Držím vám pěsti a rád vás podpořím
Břetislav Košťál
250 Kč
Věřím,že přispěním aspoň malé kapky budu nápomocná tomu,aby lidé kteří mají odvahu, chuť a vůli dělat věci,které naší společnosti a zemi povedou lepším směrem, měli možnost dělat věci k tomu potřebné. Je to sice kapka v moři,ale kapka ke kapce, z ní je loužička, pak louže,.... a je určitě spousta lidí, ktrým není osud náš a naší planety lhostejný a kteří se v podpoře brzy přidají.
Pajak
Díky,sirte vaše články na muže a odborniky.napr PaedDr.Hermann,autor knihy Poznej svého Marťana.
Milada Caslavkova
250 Kč
Omlouvám se, že nemůžu víc...
Kikin
100 Kč
díky
:)
Marcela Hromadová
200 Kč
Všetko dobré!!
Miroslav Brunner
300 Kč
Na podporu nezávislé žurnalistiky
500 Kč