Institut Terezínské iniciativy


Kultura, umění a historie Osvěta a poskytování informací

Podpora činnosti Institutu Terezínské iniciativy

Institut Terezínské iniciativy podporuje vědecký výzkumu různých aspektů moderních dějin, zejména vztahů většiny a menšin žijících v prostoru dnešní České republiky. Provozuje vzdělávací portál holocaust.cz, Databázi obětí holocaustu a veřejnou odbornou knihovnu. Vydává odborné publikace a pořádá vzdělávací semináře pro učitele a žáky českých škol a veřejnost. Organizuje každoroční připomínkovou akci Jom ha-šoa – Den vzpomínání na oběti holocaustu.

Podpora činnosti Institutu Terezínské iniciativy

Většinu dotazů na Databázi obětí poskytujeme zdarma a chceme, aby to tak zůstalo i nadále. S tím nám můžete pomoci. Přispějte libovolnou částkou.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše práce je dlouhodobá a chceme se jí věnovat na 100 %. Bohužel jsem závislí na grantech a dotačních programech, ze kterých nám nezbývá na pokrytí administrativní části naší činnosti. Váš příspěvek bude použit na fungování naší kanceláře, abychom Vám i nadále mohli poskytovat služby, na které jste zvyklí. Většinu dotazů na Databázi obětí poskytujeme zdarma a chceme, aby to tak zůstalo i nadále. S tím nám můžete pomoci. Přispějte libovolnou částkou.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkujeme za Vaši záslužnou práci a držíme palce, aby se Vám ještě mnoho údajů podařilo dohledat a pro naši i budoucí generaci naši zavraždění předkové získali identitu a tvář.
Daniela & Josef Viktorjeník

Daniela & Josef Viktorjeník
500 Kč