BEZK, z.s.


Životní prostředí

Ekolist.cz

Ekolist.cz je web o životním prostředí a přírodě. Na internetu se poprvé objevil velmi pozdě v noci 1. prosince 1997. Od té doby tu je. A přináší zprávy, články a komentáře, ale také rady a návody, jak žít šetrněji k životnímu prostředí. A tiskové zprávy a kalendář akcí a informace o knihách... Ekolist.cz je vydáván neziskovou organizací BEZK. Bez finanční podpory od čtenářů by vydávání ekologického webu bylo těžko představitelné. A proto děkujeme za jakoukoliv (ale nejlépe dlouhodobou) podporu.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Už jsem vás měla podporovat dávno! Ať vás i nadále době navzdory nepřejde humor.

Kateřina Pita Mendes
100 Kč

Pro nevinna zviřátka z lásky.

Radka Fleglova
100 Kč

Doufám, že alespoň některá zvířata se zachrání.

Jana Laštovková
1 000 Kč

Díky za vaši smysluplnou práci.

Marie Součková

Krásné, úžasný článek o veverkách. Jedna nám dnes přišla do ptačího krmítka. Strávila tam 20 minut. Máme tu i krmítko pro veverky, ale nyní je hodně zapadané sněhem, musíme vymyslet vhodnější umístění. Srdečně zdravíme z hor - Krkonoš a držíme palce.
Omelkovi

Věra Omelkova
100 Kč

Ať se vám daří!

David Schindler
100 Kč

Díky za skvělé periodikum informující o přírodě a ekologii.

Martin Veselka
500 Kč

Hezky clanek o veverkach, dekujeme, poucili jsme se s vnoucaty

Zelenakova Hana
50 Kč

Děkuji za sice smutný, ale užitečný a potřebný článek o ohavné a kontroverzní stavbě rozhledny na Králickém Sněžníku a dopadech této stavby na naši přírodu.

Petra Hrbáčková
100 Kč

Netušil jsem, že ekolist může mít i rozumné články. Pan Miroslav Vinkler je člověk s rozumnými názory, bohatými vědomostmi a zajímavými články - vyhledám další, případně opět podpořím jeho myslím rozumnou agitaci - super!

Jiří Novotný
50 Kč