BEZK, z.s.


Životní prostředí

Ekolist.cz

Ekolist.cz je web o životním prostředí a přírodě. Na internetu se poprvé objevil velmi pozdě v noci 1. prosince 1997. Od té doby tu je. A přináší zprávy, články a komentáře, ale také rady a návody, jak žít šetrněji k životnímu prostředí. A tiskové zprávy a kalendář akcí a informace o knihách... Ekolist.cz je vydáván neziskovou organizací BEZK. Bez finanční podpory od čtenářů by vydávání ekologického webu bylo těžko představitelné. A proto děkujeme za jakoukoliv (ale nejlépe dlouhodobou) podporu.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Chtěla bych přispět i záchranné stanici veverek :o) fandím lidem co mají rádi přírodu a pomáhají ji. Lidé utrácejí spoustu peněz za věci, které ani nepotřebují a na pomoc zvířatům zapomínají, měli by alespoň malou částkou přispět těm, co se této činnosti věnují a tím zachraňují kousek přírody nejen pro nás ale i pro naše děti .Děkuji všem co se této činnosti věnují.

Alena K.
200 Kč

Dekujeme, ze to nevzdavate ;)

Ondrej Kotyk
100 Kč

testovací dar. Není zač

Martin Mach
50 Kč

Zdroj kvalitních informací je potřeba podpořit...

Petr Lukeš
500 Kč

Díky, za celoroční práci!

Marketa Tahadlova

dik za vse

michal jelinek
500 Kč

Jsme rádi, že na rozdíl od mnoha jiných obcí, obecní úřad Jaroměř dobře spolupracuje s Vaší organizací.

Milena Honzírková
200 Kč

Děkuji vám za to, že nejste lhostejní a staráte se za mě o přírodu, teď aktuálně o Bečvu. Ráda budu měsíčně přispívat na vaši práci.

Taťána Göbelová

Zdař bůh, jako jsem sice finančně celkem v prdeli,ale poslat nějaký ten drobák může kdokoliv.Jinak myslet ekologicky je fajn,třeba když se vám utrhne ucho od eko.papírové tašky z g**busu(obsah si u recidivujícího alkoholika dokážete představit 😅)Peace

Petr Drahý
25 Kč

Dobry den, bydlim a pracuji v zahranici. Prevedl jsem Vam 50€ a preju Vam do budoucna hodne uspechu.

Zdenek Spera
1 000 Kč