Prázdninová škola Lipnice, z. s.


Vzdělávání a výzkum

Zážitky pro středoškoláky

Odvážní, odolní a odpovědní lidé tvoří lepší svět.

Podpoř účast středoškoláka na zážitkovém kurzu!

Středoškolský kurz nejčastěji stojí cca 8000,- / účastník. Můžete tak podpořit někoho celou částkou či přispět na jeho účast částečně. Je to na vás.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Věková skupina středoškoláků je pro nás jednou z nejdůležitějších. Víme, že právě v tomto věku holky a kluci hledají sami sebe, své další směřování a navazují důležitá přátelství. Díky intenzivnímu prožitku na seberozvojovém kurzu Prázdninové školy Lipnice jim skrze zážitkovou pedagogiku nabídneme právě to, co hledají. Zábavu, osobní rozvoj, nové vztahy, vystoupení z komfortní zóny, intenzivní zážitky, čas přemýšlet o sobě, poznání sebe v různých situacích.

Jednoznačně jsem se na tomto kurzu naučila překonávat překážky, překonat svůj strach a odvážit se zkusit nové věci.  Petra - Fokus 2022

Díky vaší podpoře může zažít kurz od Prázdninovky více mladých žen a mužů. Díky tomu obohatíme a podpoříme odvahu, odolnost a odpovědnost jednotlivce, který tak může inspirovat i své okolí. 

Když něco opravdu chceme, tak se do to toho musíme pustit hned a mít velkou disciplínu a vytrvat v tom, aby se to splnilo :)  Honza - WifiCS 2021

Skrze propracovanou dramaturgii kurzu i jednotlivých aktivit, přinášíme účastníkům možnost poznat sami sebe a také zjistit, jak je vidí okolí. Podporujeme tak sebevědomí mladých lidí, důvěru v sebe sama, o kterou se mohou ve svém životě dlouhodobě opírat. 

Naučila jsem se, že mě lidi berou takovou jaká jsem a nemusím si na nic hrát nebo se pokoušet být furt vzorná, někdy prostě nevadí být cela zamazaná od hlíny.  Hanka - Fokus 2022


V neposlední řadě nabízíme možnost nahlížet na hodnoty v životě každého z účastníků. Bavit se o nich s ostatními a upevňovat si ty, které jsou pro každého důležité.

I po kurzu v životě uplatňuji to, že si víc užívám strávený společný čas s rodinou. A zamyslím se při různých situacích nad pocity ostatních a snažím se jim porozumět."  Dan - WifiCS 2021

Za těmito kurzy stojí dobrovolníci z řad členů Prázdninovky. Zkušení instruktoři a elévové, kteří chtějí dopřát ostatním možnost prožít to, co kdysi sami prožili. Díky vašemu daru umožníte jet na kurz těm, pro které kurz připravují. Podpořte jejich úsilí a desítky hodin věnované přípravám. 

Středoškolský kurz nejčastěji stojí kolem 8000,- / účastník. Můžete tak podpořit někoho celou částkou či přispět na jeho účast částečně. Je to na vás. Tým kurzu, který v daném roce středoškolský kurz pořádá rozhodne o konkrétním využití vašeho daru dle jejich nejlepšího přesvědčení a vybere vhodného zájemce o kurz. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu