CZ / EN

Prague Pride z.s.


Kultura, umění a historie Lidská práva

Podporujte s námi viditelnost LGBT+ lidí v Česku

Festival Prague Pride je největší LGBT+ akcí ve střední a východní Evropě.

Festival Prague Pride

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Umožněte s námi tisícům českých LGBT+ lidí zažít pocit svobody a přijetí!


Festival Prague Pride od svého vzniku v roce 2011 ušel dlouhou cestu. Dnes patří k tradičním událostem letní Prahy a je největším pride festivalem ve střední a východní Evropě. Sobotní průvod přitahuje v posledních letech na 30 000 lidí z celé ČR, ale i ze zahraničí. Pro řadu z nich je to přelomová událost – v ulicích Prahy mohou během festivalu být sami sebou bez obav z posměchu nebo diskriminace.

Letošní festival byl jiný, ale užili jsme si ho i v netradiční formě. V průběhu celého týdne proběhlo více než 100 akcí jak v on-line, tak v off-line prostředí. Sobota vyvrcholila Duhovou plavbou po Vltavě a piknikem v Pride Village.

Váš dar využijeme tak, jak bude nejvíc potřeba a budeme Vás informovat o tom, jak Vaše prostředky pomáhají. Stanete se součástí komunity dárců*kyň a budeme Vás zvát na zajímavé akce pořádané spolkem Prague Pride. 

Máte zájem o bližší informace, potvrzení o daru nebo darovací smlouvu? Chcete se stát partnerem*kou festivalu nebo třeba dobrovolníkem*icí? Napište Tereze na tereza@praguepride.comPodpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím palce lidem, kteří prosazují slušnou a tolerantní diskusi o věcech týkajících se důstojnosti nás všech. Ať už patříme k většině nebo menšině.

Jan Novák

Držím palce sousedním zemím a děkuji všem organizátorům a dobrovolníkům Prague Pride!

Wanda Hu
222 Kč

Přeji hezký den. :-)

Lukáš Fojtík
150 Kč

Láska je jen jedna

Michal Šlahař
500 Kč

Thank you for your hard work and dedication.

Martin Novak
500 Kč

úžasně zvládnuté a skvělá akce, díky! A nedělní piknik, parádní! Už se těším na příští rok...

Martin Ocelák
200 Kč

držím palce a ať se daří

stepan Freiberg
222 Kč

Drzte se!

Šárka Truxová
2 200 Kč

Díky za Vaši osvětu, je to evidentně stále potřeba!

Petr Škulty
200 Kč

Super akce! Zkuste na Jubilejní ročník domluvit moderní kapelu, zpěváka, zpěvačku, ať složí jako propagaci song o lásce bez rozdílů ☺️ Ta by mohla zahrát i ihned potom, co dojde celý průvod na Letnou 🙂

Jan Seifert
200 Kč