UNICEF Česká republika


Děti, mládež, rodina Rozvojová spolupráce

Staňte se Přítelem dětí ještě dnes. Budete překvapeni, co dokážete – Vy a UNICEF.

16 000 dětí umírá každý den zbytečně na podvýživu a běžné nemoci My v UNICEF věříme ve svět, ve kterém: NULA dětí hladoví NULA dětí trpí zneužíváním NULA dětem je odepřeno vzdělání NULA dětí strádá nedostatkem pitné vody Pokud sdílíte naše přesvědčení, připojte se ke kampani „Přátelé dětí UNICEF“.

Děkujeme, že pomáháte! Má to smysl.

3 812 214 Kč

přispělo

1234 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jako Přítel dětí UNICEF nepomáháte jen jednomu dítěti, ale mnoha dětem, které v dané situaci pomoc nejvíce potřebují. Vaše pravidelné měsíční příspěvky umožňují rozvoj dlouhodobých programů pomoci dětem a také okamžitou humanitární pomoc v případě přírodní katastrofy nebo válečného konfliktu.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

We all should share even a little of what we have. Share as much as you can, many children around the world suffer with helpless heart. Children are innocent beings which holds our future in theirs hands.

Michaela Kotyková

Již rok jsem,, dobrym andelem,, a rozhodla jsem se, že svou finanční pomoc každým rokem budu rozšiřovat, letos k dobremu andělovi přibyl,, unicef,, co přibyde přišti rok, ještě nevim, ale jsem hrdá, že mohu takto pomáhat.

PETRA Šulcová
300 Kč

Každý dar pomáhá.

Jana Pohořalová
220 Kč

Radka a Jakub zdraví dětí

Radka&Jakub
1 000 Kč

Doufám, že tyto peníze udělají alespoň jedno dítě šťastnější, protože žádné dítě na této planetě si nezaslouží, aby trpělo hlouposti dospělých. Přeji všem hlavně zdraví a lásku, to je to nejdůležitější.

Kristýna Irchová

Rádi jsme přispěli na dobrý skutek ❤😘💕🥰

Bohumil Kotala
500 Kč

Jsem ráda,že mohu alespoň nějakou částkou přispět . Škoda že jeden člověk nedokáže pomoci všem dětem kteří to potřebují.

Tereza Horáková
220 Kč

Všechny děti si zaslouží podporu nás dospělých, ať už jsou naše vlastní, nebo jsou třeba z druhé strany světa. A to nejen finanční: je potřeba jim ukázat i podporu emoční. Ukázat jim, že nám na nich záleží a že na nich stojí budoucnost nás i naší planety. :)

Kristýna Zelíková
365 Kč

Za lepší svět.

David Maršálek
220 Kč

Ať je na světě každým dnem lépe! <3

Simona Tarabová
365 Kč