Prázdninová škola Lipnice, z. s.


Vzdělávání a výzkum

Vzdělání pro pracovníky s mládeží

Odvážní, odolní a odpovědní lidé tvoří lepší svět.

Podpoř účast pedagoga na metodickém kurzu!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Prázdninová škola Lipnice již od roku 1977 pracuje s metodou zážitkové pedagogiky. Za tu dobu jsme vytvořili nespočet kurzů a projektů, v rámci kterých byla tato metoda využívána, posunována, prověřována a zdokonalována. Nabyté zkušenosti a know-how si nechceme nechat pro sebe.
 


Prázdninovka jako metodické centrum zážitkové pedagogiky posílá své know-how dál skrze otevřené metodické kurzy. Na ty se mohou přihlásit pedagogové, pracovníci s mládeží a také další zájemci z řad široké veřejnosti. Věříme, že kvalita, kterou na našich kurzech předáváme by v business prostředí stála výrazně vyšší hodnotu. 

"Na kurzu Zpětná vazba jako nástroj seberozvoje se mi velmi líbilo, že na mnoho věcí jsme si mohli přijít sami, nebyla to nalejvárna, ale příjemný zážitek."

Stavíme na skvělých lektorech, kteří mají expertízu jak v práci s metodami zážitkové pedagogiky, tak i v tématech, na které se jednotlivé kurzy zaměřují. Naše kurzy se snažíme dělat dostupné nejen pro vrcholové manažery, ale pro všechny, kteří chtějí metodiku zážitkové pedagogy ve své profesi využívat. I tak jsou tyto kurzy pro některé skupiny hůře dostupné. 

"Na kurzu Metodika adaptačních kurzů velmi oceňuji sdílení nápadů a zkušeností s ostatními účastníky. Že jsme měli možnost diskutovat nad tématy, které námi rezonují, předávat si zkušenosti a inspirovat se navzájem. A že jsme si programy mohli na vlastní kůži vyzkoušet a aktivně se jich účastnit."

Váš dar může podpořit pracovníka s mládeží, který je dobrovolníkem v některé organizaci (např. Junák-český skaut nebo Brontosauři).
 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu