People in Need - Člověk v tísni


Education and Research Development Aid

Let's Build a School in Africa

Half of the population of Ethiopia is illiterate. Education is crucial not only for the success of children but of the country as a whole. We build schools in Ethiopia, equip them with everything they need and train teachers in modern teaching methods. We have already built more than 20 schools in the country. Your donation will help build more schools and give local children a better future.

Donate in :
secured by Darujme.cz
Člověk v tísni od roku 2005 pomáhá stavět školy v Africe. I díky podpoře dárců z Česka se nám zatím podařilo postavit 25 škol zejména v Etiopii a v Zambii. Další školy jsme pomohli rozšířit a lépe přizpůsobit potřebám dětí. Z darů také žáci dostali školní pomůcky a učební materiály. 

Sbírka Postavme školu v Africe se zaměřuje i na zpřístupňování vzdělávání těm, kteří na něj nedosáhli. Děti s postižením nebo mladé dívky se často do školy nedostaly, ať už kvůli chudobě nebo chybějící podpoře okolí.

Vzdělání je pro děti šancí vymanit se z chudoby a nadějí na lepší život. Jejich budoucnost může ovlivnit budoucnost celé země. Děkujeme, že nám podporou sbírky Postavme školu v Africe pomáháte zlepšovat dětské životy.Dejte dětem v Africe šanci na lepší budoucnost!

Campaigns

Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Díky, za možnost podpořit vzdělání, tam kde je to opravdu potřeba.

Hana Baborová
CZK 1,500

Nechť se dar líbí. Bůh Vám žehnej.

Ferda Liška
CZK 100

Díky za tuto super iniciativu!

Donor