IQ Roma servis, z. s.


Sociálně znevýhodněné skupiny

Pro důstojné uplatnění Romů a Romek

Už od roku 1997 pomáháme budovat svět, ve kterém Romové a Romky přirozeně zastávají důstojné společenské role s respektem ke své kultuře a národnosti. Zaměřujeme se na jednotlivce a rodiny ohrožené sociálním vyloučením, jež svou situaci aktivně řeší. Podporujeme romské žáky a studenty a své znalosti a zkušenosti předáváme dál. V roce 2017 jsme byli vyhlášeni 2. nejlepší neziskovkou v ČR v kategorii Velká neziskovka a za svou práci jsme získali ocenění Sozial Marie pro výjimečné sociálně inovační projekty.

Podpořte důstojné uplatnění Romů a Romek

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Už od roku 1997 pomáháme budovat svět, ve kterém Romové a Romky přirozeně zastávají důstojné společenské role s respektem ke své kultuře a národnosti.Zaměřujeme se na jednotlivce a rodiny ohrožené sociálním vyloučením, jež svou situaci aktivně řeší. Podporujeme také romské žáky a žákyně, studenty a studentky, aby měli možnost vzdělávat se dle svých přání a potřeb a měli tak zajištěny šance k dalšímu profesnímu uplatnění.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Aspon neco pro ty lidi u nadrazi…

Zdenek Mezihorak
500 Kč

Jsem Němka českého původu, podnikatelka a matka tři děti, žijící více než 40 let v Německu. V Berlíně řídím neplaceně Spolek Freunde und Förderer Olga Havel Stiftung e.V., který již 30 let financnimi dary podporuje VDV Olgy Havlove v Praze. Rada bych pravidelně financne podporovala vzdělání konkrétního romského mladého člověka, který má zájem o vzdělání jako je např. Anička, která by chtěla studovat na filmové škole. Vás spolek IQvRoma servisem se angažuje ve velmi důležité věci a hlavně prostřednictvím vzdělání mají romské děti perspektivu uplatnění a plnohodnotného života ve většinové společnosti v České republice. Držím Vám palce, zdraví Marcela von Kayser

Marcela von Kayser
5 000 Kč

:)

Adrian Bukač