Greenpeace


Životní prostředí Vzdělávání a výzkum

Ochrana klimatu a férová energetika

Naším cílem je přimět politiky a průmysl, aby rychle omezili emise skleníkových plynů. Nechceme další devastaci krajiny severních Čech a další škody na lidském zdraví i na globálním klimatu. Je třeba upustit od využívání fosilních paliv, zastavit devastaci lesů a pralesů a energii získávat z čistých a moderních zdrojů. Lidé po celém světe již dali najevo, že chtějí konec doby uhelné, rozšiřování dolů a nechtějí již více ohrožovat naše křehké klima. Máme právo žít ve zdravém životním prostředí, které je důležitější než zisky a zájmy uhlobaronů a korporací! Pomozte nám v tom.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Nemůžeme si dovolit chovat se tradičně českým způsobem, jako že nás se znečištění ovzduší netýká, ať to vyřeší ti okolo a my si pěkně budeme dál hrabat naše uhlí a topit.
Robert Janč
250 Kč
Toto je jednorázový příspěvek na kampaň Bílina, jinak přispívám pravidelně měsíčně 100 Kč.
250 Kč
<3
Kdyby v první řadě nebyly za vším prachy, bezohlednost a nezdravé sebevědomí, byla by společná dohoda s mnoha individui mnohem reálnější.
Martina Bártová
200 Kč
Ahoj, už delší dobu sleduji aktivity greenpeace a účastním se výzvy plast je past. Souhlasím s tím, že je potřeba jednat a je potřeba jednat rychle. Myslím, že zaplatit 150 Kč nebo 250 Kč nikoho nebolí. Ráda jsem přispěla a věřím, že se brzy zase dočtu o dalších krocích, které greenpeace podniká, abychom my všichni mohli mít lepší zítřky :)
Barbora Radilová
250 Kč