ŽIVOT 90, z.ú.


Senioři

Podpořte ŽIVOT 90

V ŽIVOTě 90 jsme za 30 let naší existence mnohokrát dokázali, že seniorům a seniorkám umíme pomoci. Víme, jak na to, ale potřebujeme k tomu vaši podporu. Děkujeme!

vybíráme od 19.12.2011

Děkujeme, že pomáháte spolu s námi

Pokud můžete, staňte se naším pravidelným dárcem. Pravidelné dary pro nás znamenají nejen podporu, ale i jistotu.
863 002 Kč

přispělo

325 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V ŽIVOTě 90 jsme za 30 let naší existence mnohokrát dokázali, že seniorům a seniorkám umíme pomoci. Denně pomáháme 1500 starších lidí. To by ale nebylo možné bez pomoci od našich darujících. Pokud můžete, staňte se naším pravidelným dárcem i Vy. Pravidelné dary pro nás znamenají nejen podporu, ale i jistotu. Děkujeme!

Jak pomáháme?

V centru Prahy provozujeme komunitní centrum pro seniory, seniorky a jejich blízké. Provozujeme celkem 6 sociálních služeb.

Tísňová péče

Měla jsem běžnej den, kdy mi volají z dispečinku, zda je u mne něco nového, jenže já chrčela do telefonu. Ani jsem pořádně nevěděla jak a najednou zvonili u dveří saniťáci. Odvezli mě do nemocnice a zjistili mi covid, ležela jsem tam 14 dnů. Děkuji vám za záchranu. 

Senior telefon

Volám ještě jednou, abych vám poděkoval. Ten hovor s vámi mi vlil novou krev do žil. Dostal jsem pak sílu zavolat synovi a zjistil jsem, že budu pradědeček. 

Poradenské centrum

Moc děkuji za pomoc s nalezením svépomocné skupiny pro lidi, kteří se starají o lidi s demencí. Na skupině už jsem byla a jsem moc spokojená. 

Pečovatelská služba

Vaše vstřícné jednání ve mně vyvolalo hřejivý pocit blízké rodinné sounáležitosti. Klíčovou roli v tom má moje paní pečovatelka. Dokáže mi vždy poskytnout pomoc, zná můj zdravotní stav a umí najít řešení i v úředních věcech. Jsem jí z hloubi duše vděčná. 

Odlehčovací služba

Manžel využil odlehčovací služby již poněkolikáté a byli jsme zase moc spokojení. Pochvala patří především milému personálu. Rádi vašich služeb zase využijeme. 

Centrum aktivního stáří

Ráda jsem docházela na zdravotní cvičení. které mi dělalo dobře a ještě jsem díky tomu poznala prima lidi. Chci vyjádřit hlubokou úctu a poděkování vašim spolupracovnicím, které jsou velmi laskavé, vstřícné a zajímají se, jak by mohly pomoci. 


Podpořte nás pravidelným nebo jednorázovým darem a pomáhejte spolu s námi! Děkujeme!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Žádné sny, ale pevné cíle.

Koleta Dvořáková

Alespoň trošičku tím splatím dluh vůči svým rodičům. Ta částka není nic moc, ale i tak snad aspoň trochu někomu pomůže.....

Jana Švehlová

Vaše pomoc dává smysl.

Tamara Kujalova
5 000 Kč

Podpora je treba. Kazd ymusi pomoci kdyz muze.

Dan
1 000 Kč

Dobrý den, snad Vám nějak pomůže tato drobná částka. Do budoucna dám vždy 10%, z toho co vyrobím a prodám. Hezký víkend.

Martin Jičínský
200 Kč