ŽIVOT 90, z.ú.


Senioři

Podpořte ŽIVOT 90

V ŽIVOTě 90 jsme za 30 let naší existence mnohokrát dokázali, že seniorům a seniorkám umíme pomoci. Víme, jak na to, ale potřebujeme k tomu vaši podporu. Děkujeme!

vybíráme od 19.12.2011

Děkujeme, že pomáháte spolu s námi

Pokud můžete, staňte se naším pravidelným dárcem. Pravidelné dary pro nás znamenají nejen podporu, ale i jistotu.
865 942 Kč

přispělo

327 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V ŽIVOTě 90 jsme za 30 let naší existence mnohokrát dokázali, že seniorům a seniorkám umíme pomoci. Denně pomáháme 1500 starších lidí. To by ale nebylo možné bez pomoci od našich darujících. Pokud můžete, staňte se naším pravidelným dárcem i Vy. Pravidelné dary pro nás znamenají nejen podporu, ale i jistotu. Děkujeme!

Jak pomáháme?

V centru Prahy provozujeme komunitní centrum pro seniory, seniorky a jejich blízké. Provozujeme celkem 6 sociálních služeb.

Tísňová péče

Měla jsem běžnej den, kdy mi volají z dispečinku, zda je u mne něco nového, jenže já chrčela do telefonu. Ani jsem pořádně nevěděla jak a najednou zvonili u dveří saniťáci. Odvezli mě do nemocnice a zjistili mi covid, ležela jsem tam 14 dnů. Děkuji vám za záchranu. 

Senior telefon

Volám ještě jednou, abych vám poděkoval. Ten hovor s vámi mi vlil novou krev do žil. Dostal jsem pak sílu zavolat synovi a zjistil jsem, že budu pradědeček. 

Poradenské centrum

Moc děkuji za pomoc s nalezením svépomocné skupiny pro lidi, kteří se starají o lidi s demencí. Na skupině už jsem byla a jsem moc spokojená. 

Pečovatelská služba

Vaše vstřícné jednání ve mně vyvolalo hřejivý pocit blízké rodinné sounáležitosti. Klíčovou roli v tom má moje paní pečovatelka. Dokáže mi vždy poskytnout pomoc, zná můj zdravotní stav a umí najít řešení i v úředních věcech. Jsem jí z hloubi duše vděčná. 

Odlehčovací služba

Manžel využil odlehčovací služby již poněkolikáté a byli jsme zase moc spokojení. Pochvala patří především milému personálu. Rádi vašich služeb zase využijeme. 

Centrum aktivního stáří

Ráda jsem docházela na zdravotní cvičení. které mi dělalo dobře a ještě jsem díky tomu poznala prima lidi. Chci vyjádřit hlubokou úctu a poděkování vašim spolupracovnicím, které jsou velmi laskavé, vstřícné a zajímají se, jak by mohly pomoci. 


Podpořte nás pravidelným nebo jednorázovým darem a pomáhejte spolu s námi! Děkujeme!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Dobrý den, ráda jsem podpořila skvělou myšlenku jazykových kurzů. A rozhodně se nejedná o charitu - každý lektor ví, že lidé, kteří mají čas, motivaci a hlavně co říct, jsou nejlepšími účastníky kurzů. Doufám, že i Vaši lektoři pobírají řádnou odměnu, a již nyní se těším, až do Vašich kurzů budu jednou sama chodit.

Olga B.

Děkuji :)

Linda Fukuda

Vaše práce má velký smysl, děkuji a držím palce!

Tereza

Děkuji, posílám dobrovolníkům, kteří pomáhají seniorům

Blanka Chramostová
3 000 Kč

S respektem a úctou ke stáří.

Vojtěch Ozimý

Ahoj,
zdravím Vás a vaší instituci a přeji hodně úspěchů.
baloun.milos@tiscali.cz

Miloš Baloun
500 Kč

za konzultaci

Hynek Krátký
300 Kč

KalkulackaRuceni.cz přeje mnoho zdaru!

KalkulackaRuceni.cz | Kalkulačka pojištění vozidel

na senior telefon

Jan Antonin
3 000 Kč

Pro laskavou péči s poděkováním.

Vojtěch Ozimý