Psí život, z.s.


Zvířata Zdraví

Zdravá zvířata - zdraví lidé

Projekt je zaměřen na prevenci přenosu chorob ze zvířat na člověka. Každý rok nám rukama projde několik stovek zvířat a lidí z tzv.rizikových komunit, kteří by bez našeho zásahu byli reálným rizikem pro šíření nemocí do okolí.

vybíráme od 25.8.2016

Zdravá zvířata - zdraví lidé

Pomáhejte nám zlepšovat situaci v naší republice i Vy!
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

V České republice žijí tisíce lidí bez domova a uživatelů návykových látek a po jejich boku tisíce psů a koček. Tito lidé kvůli své sociální a finanční situaci často nedokáží o sebe a svá zvířata dostatečně pečovat, a tak zvířata nebývají zpravidla očkovaná, trpí různými nemocemi a parazity. Tato zvířata se pak ve zvýšené míře pohybují ve veřejném prostoru a jsou vysoce riziková pro šíření nemocí či parazitů do okolí. Široké veřejnosti tak hrozí reálné riziko, že se od těchto zvířat nakazí tzv. zoonózou, tedy nemocí, která je přenosná ze zvířat  na lidi (např. svrab,  plísně, vzteklina, blechy, tasemnice apod.). Jedinou cestou, jak veřejnosti ochránit, je snažit se udržovat populaci těchto zvířat zdravou a šířit osvětu. Zapojte se i Vy a pomáhejte nám zlepšovat situaci v naší republice! Ochráníte tak sebe, své děti i své domácí mazlíčky! 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Držím palce, bez vás by jim dobře nebylo....
Irena Krumlová
500 Kč
Kačka, Róza a Kryštof, přejí všem zvířátkům jen to nej!
Kačí z Lesa
500 Kč
Doufám že pomůže
Martin Plíšek
3 000 Kč
Dnes jsme s dcerou poslaly financni podporu pro pejsky na Vas ucet. Jste uuuzasni, ze jim pomahate. Krasne Vanoce. Andrea a Imi.
Andrea Trabolse
500 Kč
Děkuji vám za vaši práci, které si moc vážím.
300 Kč
Dobrý den, z celého srdce věřím, že i tato skromná částka Vám pomůže při pomoci zvířatům, jejichž majitelé nejsou schopni se o ně řádně postarat. Přeji Vám mnoho úspěchů při Vaší práci, Boží požehnání a samé šťastné konce u všech zvířat :)
Zdenka Kudová
50 Kč