CZ / EN

Adato Paradigma, z.ú.


Regionální a komunitní rozvoj Filantropie a dobrovolnictví

Hearth.net - Štědrá sociální síť

Štědrá sociální síť Hearth.net již šestým rokem vytváří prostor pro snadné darování, plnění přání, sdílení zkušeností a informací. Kromě hmotných věcí zde stále častěji naleznete nehmotný dary odrážející jedinečné schopnosti a talenty jednotlivých uživatelů. Vedle provozu webového portálu vyvíjíme mobilní aplikaci, která učiní darování ještě snadnějším. Věnujeme se také publikační a osvětové činnosti. Realizujeme přátelská setkávání, besedy a přednášky. Současně vytváříme fyzický prostor pro sdílení darů a zkušeností, tzv. Hearth Points (kavárny, kanceláře, komunitní centra...) Vydatnou pomocí je pro nás komunita přibližně čtyřiceti dobrovolných ambasadorů z celé ČR i Slovenska.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Hearth.net je štědrá sociální síť - prostor pro snadné darování, setkávání se a sdílení v každodenním životě. Celkově máme přes 20 000 uživatelů a aktuálně okolo 4 000 darů a přání. Najdete zde např. nabídku pomoci na zahradě, masáž, koučing i širokou škálu hmotných věcí jako např. oblečení, nábytek, knihy ... Měsíční provozní náklady (bez rozvoje a podpory) portálu jsou cca 20 tisíc.
V oblasti ekonomiky daru se také věnujeme publikační a osvětové činnosti, realizujeme přátelská setkávání, besedy a přednášky; vytváříme fyzický prostor pro sdílení darů (kavárny, kanceláře, společenské události ...). Rozvíjíme komunitu dobrovolných ambasadorů čítající aktuálně 40 mladých lidí z čelé ČR a Slovenska. Vyvíjíme mobilní aplikaci, která umožní připojit se k síti a darovat z jakéhokoliv místa.
Naším posláním je posun Jednotlivců a Společnosti od konzumerismu a egoismu k Vědomé štědrosti a Laskavosti. 
Naší vizí je vytvoření Globální komunity lidí, kde vzájemná pomoc je normální. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Ať krb hřeje a hoří, přikládám malé polínko ...
Lucie Svobodová
108 Kč
CHP 🔥
Honza Černý
1 080 Kč
Podpora CHP 🔥
Honza Černý
1 080 Kč
CHP 🔥
Honza Černý
1 080 Kč
🔥CHP
Honza Černý
1 080 Kč
🔥
Honza Černý
108 Kč
Malý příspěvek na velkou věc
Josefína Vykydalová
108 Kč
každý někdy potřebuje pomocnou ruku nebo byť jen pohlazení, nezapomeňte se dívat kolem sebe...
Dárce