CZ / EN

Ekocentrum Restart z.s.


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Ekocentrum Louti

Ekocentrum Loutí je nově vzniklé vzdělávací a pobytové centrum ekologické výchovy a osobního rozvoje. Věnujeme se vzdělávání dětí a dospělých v tématech ochrany přírody, správného spotřebitelského chování, tradičních řemesel, zdravého bydlení a zdravého stravování, ekologického hospodaření a permakultury, přírodního léčitelství, alternativní medicíny a jógy. Snažíme se vybudovat jedinečný vzdělávací a osvětový prostor pro všechny, které tato témata zajímají. V případě, že disponujete přebytkem financí, nebo vlastních fyzických zdrojů, můžete se s námi na tomto vznešeném poslání podílet. Podpora může probíhat formou dobrovolné práce v ekocentru, nebo finančním příspěvkem pomocí stránek darujme.cz Těšíme se na Vás a děkujeme Vám za podporu!!! tým ekocentra Loutí

Podpora Ekocentra Loutí

Jsme rádi, že jste se rozhodli nás podpořit. Vaš finanční dar pomůže vytvořit z Ekocentra Loutí, funkční vzdělávací a osvětový prostor pro děti i dospělé. Našim záměrem, je realizovat ekologické centrum udržitelného života a osobního rozvoje pro každého z nás. Pomocí praktických dovedností z ekologie, permakultury, přírodního stavitelství, tradičních řemesel, zdravého vaření, přírodního léčitelství, zdravého životního stylu a jógy, bude i díky Vám naše ekocentrum prosperovat a pomáhat tak ostatním na jejich cestě za plnohodnotným radostným životem.
311 097 Kč

přispělo

65 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Ekocentrum Loutí Vás zdraví,
jsme rádi, že jste se rozhodli nám pomoci. Vaš finanční dar pomůže vytvořit z Ekocentra Loutí, funkční vzdělávací a osvětový prostor pro děti i dospělé. Našim cílem, je vybudovat ekologické centrum udržitelného života a osobního rozvoje pro každého z nás. Pomocí praktických dovedností z permakultury, přírodního stavitelství, tradičních řemesel, zdravého vaření, lidového léčitelství, ekologie a jógy, bude i díky Vám naše ekocentrum prosperovat a pomáhat tak ostatním na jejich cestě za plnohodnotným radostným životem. 
Podívejte se na naše video ať víte, co podporujete: video kampaň
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Kéž je všem bytostem požehnáno, kéž Vládcové vládnou Světu spravedlivě, kéž jsou Bohové a Svatí a Vzdělanost chráněni, kéž ve všech světech zvládne Mír a Radost,kéž projekt Louti vzkvétá .

Miloš Doležal
53 000 Kč

Dekujeme, prijedem zas!

Jan Kopkas

Přeju, ať se záměr podaří.

Kateřina Sodomková
1 000 Kč

Hodně štěstí.

Dana Abrahámová
1 000 Kč

Ať se Loutí nehroutí!

Vítězslav Plavec

Ráda podpořím dobrou věc a těším se na jarní návštevu u vás, kterou už delší dobu plánuji. Též k vám přijedeme na Mokošu.

iveta8s

Hodně štěstí!!!

Petra Morávková
5 000 Kč

drzim palecky

Iveta Sirtoňáková
1 000 Kč