Ekocentrum Restart z.s.


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Ekocentrum Louti

Ekocentrum Loutí je nově vzniklé vzdělávací a pobytové centrum ekologické výchovy a osobního rozvoje. Věnujeme se vzdělávání dětí a dospělých v tématech ochrany přírody, správného spotřebitelského chování, tradičních řemesel, zdravého bydlení a zdravého stravování, ekologického hospodaření a permakultury, přírodního léčitelství, alternativní medicíny a jógy. Snažíme se vybudovat jedinečný vzdělávací a osvětový prostor pro všechny, které tato témata zajímají. V případě, že disponujete přebytkem financí, nebo vlastních fyzických zdrojů, můžete se s námi na tomto vznešeném poslání podílet. Podpora může probíhat formou dobrovolné práce v ekocentru, nebo finančním příspěvkem pomocí stránek darujme.cz Těšíme se na Vás a děkujeme Vám za podporu!!! tým ekocentra Loutí

Podpora Ekocentra Loutí

Jsme rádi, že jste se rozhodli nás podpořit. Vaš finanční dar pomůže vytvořit z Ekocentra Loutí, funkční vzdělávací a osvětový prostor pro děti i dospělé. Našim záměrem, je realizovat ekologické centrum udržitelného života a osobního rozvoje pro každého z nás. Pomocí praktických dovedností z ekologie, permakultury, přírodního stavitelství, tradičních řemesel, zdravého vaření, přírodního léčitelství, zdravého životního stylu a jógy, bude i díky Vám naše ekocentrum prosperovat a pomáhat tak ostatním na jejich cestě za plnohodnotným radostným životem.
431 115 Kč

přispělo

142 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Ekocentrum Loutí Vás zdraví,
jsme rádi, že jste se rozhodli nám pomoci. Vaš finanční dar pomůže vytvořit z Ekocentra Loutí, funkční vzdělávací a osvětový prostor pro děti i dospělé. Našim cílem, je vybudovat ekologické centrum udržitelného života a osobního rozvoje pro každého z nás. Pomocí praktických dovedností z permakultury, přírodního stavitelství, tradičních řemesel, zdravého vaření, lidového léčitelství, ekologie a jógy, bude i díky Vám naše ekocentrum prosperovat a pomáhat tak ostatním na jejich cestě za plnohodnotným radostným životem. 
Podívejte se na naše video ať víte, co podporujete: video kampaň
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Nechť je krásné Ekocentrum Loutí opět plné života! Těšíme se na náš kurz u vás.

Jitka Stehlíková_ Azurinka 12
1 000 Kč

Hodně zdaru! :)

Michal Něhulka č.5 Brom
1 000 Kč

Snad něco málo pomůže, síla s Vámi.

Dušan Matuška Anna Stoklasová
2 000 Kč

Drzime palce v teto nelehke dobe ✊
To co delate je krasne a snad na to brzy budete moct navazat!

Martina Bohmova
300 Kč

Ať se daří!

Tereza Ošancová

Zaujal mě rozhovor p. Sarapatkou v pořadu magický muž a chci na takový projekt přispět, protože to má smysl. Takže eko centru držím palce...😊

Jarmila Svobodová
500 Kč

Moc vám fandím a držím pěsti ať to společně ustojime. Louti je pro mě oáza klidu a pohody a moc si přeju, aby na to mohla přijít ještě spousta dalších lidí.

Dominika Jeřábová

Držím Vám palce i v této nelehké době. Moc se těším na to až ekocentrum zase ožije a budu vás moci navštívit :) Hodně sil.

Karolína Fenclová

Držím palce!

Josefa Kolmanová
500 Kč

Držím palce.

Jiří Guth Jarkovský
1 000 Kč