ERGO Aktiv, o.p.s.


Lidé s postižením Zdraví

Vracím chuť k životu!

Někdy se ti daří a jindy zase míň. Někdy se ti pomáhat chce a někdy vůbec. Vracet lidem po mrtvici chuť do života, je ale boží vždycky! Zapoj se a pomoz nám vracet do života mladé lidi po mrtvici a úrazech hlavy. Tvůj příspěvek využijeme výhradně na neurorehabilitaci lidí, kteří se nacházejí ve finanční tísni a nemohou si tak na komplexní péči přispívat. Jakákoliv částka pomůže hodně změnit. Rehabilitace je poskytována v rámci registrované sociální služby „Denní Stacionář“ v centru ERGO Aktiv, o. p. s.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
VRACÍME CHUŤ K ŽIVOTU
ERGO Aktiv, o.p.s. je centrum neurorehabilitace pro mladé lidi po mrtvici, úrazech hlavy nebo jiném typu získaného poškození mozku. Posláním ERGO Aktivu je poskytovat těmto lidem účinnou rehabilitaci a podpořit je v návratu do aktivního života. Přejeme si, aby opět našli své smysluplné naplnění, hodnotu a radost ze života.
 
V ERGO Aktivu usilujeme o maximální zmenšení následků poškození mozku díky využití účinné komplexní neurorehabilitace. Ta je postavena na interprofesním týmu složeného z fyzioterapeutů, ergoterapeutů, sociálních pracovníků, rehabilitačního lékaře, klinického logopeda, psychologa a speciálního pedagoga. Každý klient si stanovuje své individuální rehabilitační cíle a je tedy na něm, čeho chce v rámci spolupráce dosáhnout.
 
ERGO Aktiv využívá širokou škálu účinných rehabilitačních konceptů a metod, které výrazně zvyšují efektivitu rehabilitace. Od roku 2019 využíváme i high tech robotické rehabilitační pomůcky, které poskytují klientům skvělou zpětnou vazbu a pomáhají tam, kde manuální terapie selhává. Neustále se inspirujeme novými rehabilitačními trendy v zahraničí i v ČR.

V současné době je podpora klientům poskytována formou těchto služeb: Poradna a sociální rehabilitace pro lidi se získaným poškozením mozku z celé ČR; Intenzivní neurorehabilitace – denní stacionář (tří měsíční cyklus); ambulantní neurorehabilitace v centru ERGO Aktiv i v domácím prostředí klientů; podpůrné psychoterapeutické služby pro klienty i pečující.

Pro firmy realizujeme zážitkové workshopy zaměřené na prevenci zdraví a motivaci ke zdravému životnímu stylu.

Pokud byste nám chtěli pomoci jinak než finančně, zavolejte nám. Rádi se učíme. 


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děláte velké věci, jen tak dál!

Patrik Zachar

Děkujeme za podporu, moc si ji vážíme. Tým ERGO Aktiv

ERGO Aktiv, o.p.s.

Z kazdeho prusvihu vede cesta ven, a vase prace je toho dukazem :)

Martin Mecir
1 000 Kč

Napsal jste to moc pěkně. Děkujeme za podporu. Za tým ERGO Aktiv Ivana Magulová

ERGO Aktiv, o.p.s.

Deda mrtvice 39, mama mrtvice 39, za 3 roky jsem u vas :) Poslouchal jsem sympataka sefa z podcastu fuckupnights a objevil ergo aktiv, pak i givt.cz, nasel tam 4 nase dodavatele, budeme prispivat i za firmu. Martin, pizzeria da pietro

Martin Mecir
200 Kč

Dekuji, ze s velkym srdcem a zajmem pomahate vracet vase klienty zpet do jejich zivota. Preji vam i nadale mnoho zdaru a uspechu.

Libor Olexa

Děkujeme za Vaši podporu a milá slova. Je to pro nás motivace do další práce. Věřte mi, že si toho velmi vážíme.
Za celý tým ERGO Aktiv Ivana Magulová

ERGO Aktiv, o.p.s.

#dobroden pro všechny, kteří tuto pomoc potřebuji...pro všechny, kteří tuto pomoc neměli..

Miroslava Káňová
5 000 Kč

Pro správný sny!

Tomas Havlik
500 Kč