Centrum pro rodinu a sociální péči


Děti, mládež, rodina Osvěta a poskytování informací

Podpora činnosti CRSP

Jsme Centrum pro rodinu a sociální péči v Brně. Místo důvěry a podpory, kde lze načerpat inspiraci pro spokojený rodinný život, vzdělávat se, efektivně trávit volný čas a prohlubovat vztahy v rodině. Profesionálně a s citem podporujeme rodiny v náročných situacích. Poskytujeme poradenství, vzdělávání a odbornou pomoc. Jsme zde pro všechny rodiny s respektem k jejich jedinečným potřebám a s otevřeností k výzvám současné společnosti.

vybíráme od 15.1.2016
285 906 Kč

přispělo

247 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Pro naše projekty hledáme finanční zdroje zejména v dotačních programech a nadačních fondech, ať už na evropské, národní či regionální úrovni.

JDE NÁM O SPRÁVNOU VĚC. 

Dobré úmysly však často není možné zrealizovat bez dalších finančních zdrojů. Proto jsou pro naše projekty tolik potřebné dary organizací i jednotlivců.
Snažíme se o to, aby Centrum pro rodinu a sociální péči bylo místem, kam lidé s důvěrou přicházejí hledat podporu a inspiraci pro spokojený rodinný život. Naše programy jsou určeny dětem, dospívajícím, snoubencům, manželům, rodičům, ženám, úplným i neúplným rodinám a také jednotlivcům. Věnujeme se pěstounským rodinám, rodinám s dětmi s ADHD, lidem se zkušeností rozvodu, sendvičové generaci, seniorům i odborné veřejnosti.
Aby doma bylo prima … POMÁHEJTE S NÁMI!

Pár příkladů unikátních projektů CRSP

FAMILY POINT místo pro rodinu® je bezpečné místo ve veřejném prostoru, kde mohou rodiče v klidu a soukromí pečovat o své děti. Poskytuje praktickou možnost přebalit, nakrmit své dítě, ale také získávat informace a inspiraci pro podporu rodinného života nebo ho využít jako prostor pro setkávání a odpočinek. Tento unikátní nápad se zrodil v roce 2009 v Brně a od té doby vznikla síť neuvěřitelných 62 Family Pointů po celé České republice!

Služba TROJLÍSTEK sblížení tří generací® od roku 2012 propojuje rodiny s dětmi a „náhradní babičky“. Mnoho rodin díky ní našlo tu „svou babičku“ a mnoho náhradních babiček našlo rodinu, ve které mohou uplatnit své životní zkušenosti, věnovat svou energii, lásku a zároveň být samy obdarovány sdílením zážitků s dětmi. Z jejich partnerství často vznikají nádherné vztahy trvající i léta.

SENDVIČOVÁ GENERACE. Lidé, kteří se starají jak o své malé děti, tak o své rodiče či příbuzné, a přitom sami ještě pracují, jsou vystaveni vysoké zátěži. Snažíme se zviditelnit problémy a potřeby sendvičové generace mezi odbornou i širší veřejností a zajistit dostupnost potřebných informací a nabídnout jim pomoc a podporu.
Další projekty a aktivity naleznete na www.crsp.cz. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Je možné dostat potvrzení o daru?

Kryštof Froehling
2 000 Kč

Ďakujeme pekne :)

Peter Kubala
2 000 Kč

Děkujeme :-)

Irena Obručová
1 500 Kč

Děkujeme za přípravu!

Vojtěch Kroupa
1 500 Kč

S Káťou děkujeme Jendovi a Kláře za přínosný kurz

Aleš Konečný
1 500 Kč

Děkujeme Markétě a Pavlovi za čtvrteční setkávání při přípravách na naší svatbu :)

Lenka a Kryštof
1 500 Kč

Děkujeme :)

Adam Slunečka

Děkujeme za Vaše služby.

Václav Štrajt
1 000 Kč

Děkujeme.

Dárce

Petra Svobodová a Karel Wojnar. Děkujeme.

Dárce
1 000 Kč