CZ / EN

APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, z.s.


Sociálně znevýhodněné skupiny Legislativa a právní pomoc

PORADNA PRO RODIČE

Vyčerpanost, bezmoc, smutek, nepochopení. Krize může zasáhnout každého rodiče. Podpořte chod právní a psychologické poradny pro rodiče Aperio. Je tu bezplatně a pro všechny. Pomůžete tím tak nejedné mámě a tátovi překonat tíživou situaci.

Pomozte rodičům, aby mohli být oporou svým dětem!

Podpořte bezplatnou poradnu pro rodiče v těžké situaci jednorázovým nebo pravidelným darem.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Rodičovství je náročné. Obzvlášť pro rodiče, kteří řeší naléhavé a náročné situace. V takovou chvíli potřebují mámy a tátové podporu a kvalitní informace. V tom jim pomáhá poradna pro rodiče – bezplatně a odborně.

Přidejte se k nám a podporujte PORADNU PRO RODIČE. Váš dar může zlepšit situaci celé rodiny k lepšímu. Můžete přispět jednorázově. Pokud zvolíte nižší částku zasílanou měsíčně, budeme moc rádi. Můžeme pak efektivně plánovat svoji práci.

„Být rodič je pro mě tím nejtěžším a zároveň nejhezčím úkolem, co mám, ale i máma s tátou potřebují občas pomoct, poradit, postěžovat si, uklidnit, nebo jenom pochválit. Proto je tu pro nás kamarád(ka) Aperio.“
Michaela Maurerová, herečka, dárkyně

„Dobrý den, chtěla bych vám/Aperiu velice poděkovat za umožnění tří psychologických konzultací. Nečekala jsem, že skloubení pracovního, rodinného a partnerského života bude tak náročné. A v poslední době jsem už byla velice vyčerpána a plna pochybností. Sezení s paní Škvarekovou mi moc pomohla. Za prvé utřidit si a pochopit své myšlenky a pocity a najít zase cestu sama k sobě; získat trochu sebedůvěry; a za třetí jsem dostala i praktické tipy, a tak naději, že se situace zlepší – a to mi dodalo novou energii a sílu. Moc děkuji a přeji hodně úspěchu!“
Lucie K., máma a klientka Aperia

Expertky v oblasti práva a psychologie pomáhají rodičům najít pevnou půdu pod nohama. Radí online, po telefonu i v rámci osobních konzultací. Za 15 let existence poradny jsme rodičům zodpověděli již přes 45 000 dotazů. 

200 Kč pokryje 1 dotaz v on-line poradně 
300 Kč umožní zodpovědět 1 dotaz v telefonické poradně
500 Kč zajistí 1 osobní konzultaci

Děkujeme, že pomáháte rodičům.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Aktuálně jsem na rodičovské, prostředků je méně, ale neumím si představit, kdybych neměla za co koupit dětem jídlo, umožnit jim aspoň nějakou aktivitu pro jejich rozvoj....a byla na to sama.

Júlia Gabčanová

Děkujeme za pomoc, paní na telefonu byla moc vstřícná, milá a to člověk v těžkých životních situacích potřebuje nejvíce. Obdrželi jsme důležité a nápomocné právní rady, jak postupovat dále v našem případě. Byla to rychlá a moc vhodná pomoc, vše pouze přes telefon, děkujeme.

Marek Janošec
250 Kč

Děkuji za skvělou osvětu, katalog porodnic a audioknihu o těhotenství a porodu.

Veronika Šebelíková
100 Kč

❤️

Dana Marková

Děkuji za to, co děláte! ***

Darina Šindelářová

Děkuji za to co děláte !

Michaela Mackenzie

Děkuji za Vaši radu!

Vendula Švarc

Dobrý den, omlouvám se, že tak pozdě. A děkuji za poskytnuté rady. M.

Martina Šmidová
1 000 Kč

Dobrý den a děkuji za to, že jste. Dozvěděla jsem se o vás náhodně a už jste mi zodpověděli dva dotazy, na které jsem nemohla najít nikde odpověď. Obdivuji vaši trpělivost, protože dotazy ohledně PPM apod. se opakují. Každý dotaz má ale svá specifika, proto se jim zcela vyhnout nelze. Držím palce a posílám drobný příspěvek na vaši činnost.

Beata Bulawová

Seniorský úplatek od Babiše nás pálil v kapse. Chtěli jsme ho věnovat samoživitelkám a protože od Mileny víme co vše děláte, posíláme část i Vám.
Děkujeme že ´činně pomáháte.
Eva a René Babincovi

René Babinec
2 000 Kč