People in Need - Člověk v tísni


Lidská práva Rozvojová spolupráce

Hlavní dárcovský účet

Děkujeme, že chcete pomáhat s námi! Bez dárců, jako jste Vy, bychom nemohli už 30 let pomáhat doma i ve světě. Pomáháme obětem válečných konfliktů na Ukrajině a v dalších zemích. V chudých zemích Afriky a Asie budujeme zdroje pitné vody, zdravotní střediska, nebo zlepšujeme vzdělávání. Hájíme lidská práva. Pomáháme po povodních a dalších přírodních katastrofách, jako bylo tornádo na Moravě. Podporujeme děti z českých, sociálně slabších rodin ve vzdělávání. Ještě jednou děkujeme za Vaši štědrost!

Pomáhejte s Člověkem v tísni

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Vaše příspěvky dokážeme efektivně a s minimálními provozními náklady využít přímo v terénu tak, aby přinesly skutečnou pomoc a měnily životy k lepšímu. Podpořte naši práci doma i v zahraničí a staňte se jedním z mnoha dárců Člověka v tísni.

Začněte pomáhat s námi!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (5)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Peace and Love

Alessandro Tomaselli
1 500 Kč

doporučujeme veřejně silně zdůraznit potřebu humanitární pomoci na opatření k přežití lidí na Ukrajině v zimě, kdy rusko systematicky ničí její energetickou infrastrukturu !!!!!!!!!!

Dárce
2 000 Kč

Děláte úžasnou práci, patří Vám veliká poklona a respekt :-)

Marian Tišer
300 Kč

Slava Ukrajine !

Svatava Hrazdilova
1 000 Kč

Hodně sil!

Petruše Flégrová
250 Kč

Vřelý dik za vaši obětavou práci. Nikdy nám není tak zle, abychom se nemohli rozdělit,jsem důchodkyně, ale chci pomoci alespoň touto nepatrnou částkou, pokusím se o opakování.Pokud to okolnosti dovolí příjemný adventní čas a mnoho úspěchů a pokud možno méně a méně těch, kteří jsou odkázani na vaši pomoc.Dana N.

Dana Nausch
500 Kč

děkuji za to, že pomáháte. Držím palce!

Dárce
1 000 Kč

:)

Daniel Pocar
1 000 Kč

:-)

Richard Klíma

Děkuju, že pomáháte!

Kamila Cmíralová
4 000 Kč